GYMTECH Electronic Music Festival: 18. a 19. júla v autocampingu Jelenec!

Na druhom ročníku festivalu Gymtech vystúpi aj elita slovenskej techno scény Toky a Boss.
Druhý ročník open air festivalu Gymtech sa uskutoční 18. a 19. júla v Autocampingu v obci Jelenec pri Nitre. Po úspešnom minulom ročníku sa organizátori rozhodli, že tento rok sa festival bude konať dva dni. Budete si na ňom môcť vychutnať hudobné štýly ako tech house, minimal techno, techno, hardtechno a schranz v podaní 25 domácich aj zahraničných DJov.

Headlinermi festivalu sú dvojica TokyBoss, ktorých môžeme s čistým svedomím označiť ako elitu slovenskej techno scény. Ich svižné, temné a industriálne techno je zárukou, že tanečný parket sa bude doslova variť. Ďalšou známou slovenskou dvojicou, ktorá vás poteší svojím back to back setom je partnerské duo Laddy MBaron Prasil, ktorý sú známi najmä ako Tamira a Charlie Clubber vystupujúci pod značkou Le Grande House. Z Česka prijali pozvanie hard techno DJ Golpe a techno DJi KaisersozeNois, ktorí okrem iných vystúpení odohrali nejeden set aj na najväčšej českej techno halovke Apokalypse. Pod značkou Go Techno, ktorá je známa svojimi techno klubovkami v Bratislave, vystúpi trojica Branislav Be, BariHasky. Svoje techno sety vám namixujú aj nemenej známi slovenský DJi Latech a Dragon Hoang, domáci Michael JJajo a DJské duá Tanya & Anfree, Johnnie & Mojos a Meth & Shorty. Svoje umenie za mix pultom vám predvedie aj rakúsko – švajčiarske duo Fenex & Chris Pera. Na konci každej noci vás svojím hard technom dokonale uštvú už spomínaný Golpe a jeho slovenský kolegovia Koffos, Matthew a Crecer. Po ich vystúpení je pre vás pripravené malé prekvapenie.

Festival sa začne otvorením svojej brány v piatok 18. júla o 18:00 a ukončí sa v nedeľu 20. júla o 10:00. Vstupné na jeden deň je 9€. Dvojdňový lístok vás bude stáť 15€. Predpredaj lístkov za zvýhodnenú cenu je na stránke www.predpredaj.sk. Tanečný priestor bude krytý konštrukciou na ktorej bude umiestnená väčšia časť efektov, čo vám navodí pocit open air festivalu s nádychom halovej atmosféry, pričom táto konštrukcia poslúži aj ako ochrana v prípade dažďa. Zvukový systém bude ešte mohutnejší ako minulý rok. Vďaka pozitívnym minuloročným ohlasom sa druhý ročník festivalu bude konať celé dva dni s malou hudobnou prestávkou počas ktorej vám, ale celý festivalový areál aj so všetkými službami zostane plne k dispozícii. Budete sa tak môcť po pretancovanej prvej noci občerstviť a nabrať energiu na tú druhú. Okrem alko a nealko nápojov si môžete vybrať aj z jednoduchých jedál a kebabu. Na svoje si prídu aj vegetariáni. V areáli festivalu sa bude nachádzať aj stanové mestečko. Okrem toho máte možnosť ubytovať sa v malých chatkách priamo v areáli festivalu, alebo v neďalekej Chatovej oblasti pod Gýmešom a penzióne Fortuna. V areáli festivalu vám taktiež budú k dispozícii aj sociálne zariadenia so sprchami. Neďaleko areálu sa nachádza aj jazero. Organizátori sľubujú kvalitné služby v príjemnom prostredí ale hlavne kvalitnú hudobnú nádielku.

GYMTECH Electronic Music Festival
piatok a sobota 18. a 19. júla, autocamping Jelenec, okres Nitra
otvorenie areálu – piatok 18. 7. o 18:00, uzavretie – nedeľa 20. 7. o 10:00

DJ´s: Toky & Boss, Laddy M & Baron Prasil, Kaisersoze, Matthew, Golpe, Nois, Branislav Be, Bari, Koffos, Latech, Johnnie & Mojos, Michael J, Jajo, Tanya & Anfree, Crecer, Hasky, Fenex & Chris Pera, Dragon Hoang, Meth & Shorty

vstupné:
na mieste: piatok – 9€, sobota – 9€, piatok + sobota – 15€
predpredaj: piatok – 8€, sobota – 8€, piatok + sobota – 13€,
na stránke: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/1355/gymtech-festival

facebook stránka: https://www.facebook.com/gimtechfestival
facebook udalosť: https://www.facebook.com/events/709159685815753/
mapa: https://goo.gl/maps/uvJ6K

ubytovanie:
Autocamping Jelenec: https://www.jelenec.sk/index.php?akcia=ATC+JELENEC&cs=400
Chatová oblasť pod Gýmešom: https://jelenec.blogspot.sk/
Penzión Fortuna: https://www.edb.sk/sk/firmy/penzion-fortuna-jelenec-S80045.html

gymtech-poster-A1-web

Zdroj: Gymtech