GTFCKD: Holešovice v znamení djs maratonu a tanca!

V rámci GTFCKD Djs marathonu, který se uskuteční 3. 9. 2011, bude pražské Výstavištì v Holešovicích plné špičkových Djs a skvìlých tanečníkù. Mega párty se koná na počest ukončení léta a přivítání nové klubové sezóny. Odstartuje v sobotu ve 12 hodin a nabídne nejen 18 hodin taneční hudby, více jak 20 djs, videomaping a dech beroucí projekce, ale také smršť tanečních vystoupení, které budou po celé odpoledne. A to nejlepší na konec: Vstupné bude free!!

Nabitý program přinese opravdu pestrý hudební zážitek. Do varu Vás dostane kvalitní český support djských hvìzd. Představí se např. Pavel Bidlo, Lucas Hulan, John Culter, Michael C, Ketan, Kifli, Jakub Mildner, Domie, K.Sandra, AK47, Michael J, Dannloop, Migell, Pete Walk, Revis, Adam Cloud a další. Marathon se uskuteční na dvou scénách. A to na venkovní a vnitřní.

První tóny na venkovní scénì, která se nachází v perfektnì situované zahradì Pražan hned vedle Prùmyslového paláce, zazní už ve 12 hodin. Open scéna, která nabídne hudební program od úplného začátku až do konce, bude i útočištìm tanečníkù a tanečnic, kteří nás budou neúnavnì zásobovat svými exhibicemi. Účast bude mezinárodní, takže je na co se tìšit. Bude to taneční bitva!

Již od 20 hodin bude na open scénu volnì navazovat noční program, který Vám nabídne skvìlé dje na prvotřídním aparátu a s neuvìřitelným vizuálním programem až do brzkých ranních hodin. Ten bude probíhat na kryté scénì a to jen v nìkolik desítek metrù vzdáleném Křižíkovì pavilonì.

Všechny tímto zveme na akci, která Vás bude opravdu bavit!!

www.gtfckd.cz

djs marathon

Zdroj: GTFCKD
Publikoval: Redakcia GREGI.NET