GTFCKD DJs Marathon posledný marcový deň!

V roce 2012 by se dle očekávání celého svìta mìly dít hodnì zajímavé vìci. My jsme ale pro Vás na poslední den v březnu připravili další pokračování akcí GTFCKD, opìt s podtitulem Djs Marathon a pro jistotu rovnou v atomovém krytu!

V sobotu 31.3.2012 se mùžete tìšit na další pokračování eventù GTFCKD (www.gtfckd.cz) . Po úspìšném Djs Marathonu, který se konal loni v září na holešovickém Výstavišti, jsme se rozhodli ho trochu rozšířit a udìlat znovu.

Tentokrát se mùžete tìšit na tři nezávislá podia s plejádou více jak 40ti českých i zahraničních djs. A opìt v hodinových setech. Celá akce bude trvat více jak 16 hodin. Akce startuje v 16:00 a poslední tóny zazní kolem 08:30 ráno, takže se tìšte na nadupané ranní sety!

Na hlavní GTFCKD main stage se vystřídají hosté jako uznávaný dj a producent Tomas Haverlik ze sousedního Slovenska, Brian aka Kid Diesel, Michael C, Bon Finix s Tripmainem, Jakub Mildner s kolegou Pietrem, rezident tìchto akcí dj Ketan, Kifli, Michael J, K.Sandra, slovenské sourozenecké duo Aniko Tomowitch a Tomin Tomovic, Revis s Pete Walkem a další skvìlí hosté.

Dj Lucas Hulan, který bude na akci prezentovat svou NIGHTPHUNK stage zaručuje zábavu s hosty jako jsou např. Dj Schwa, Pat Heart (Fr), Subgate, mladičký Ezwell, Petr K, Vasquez, Face aka Myclick, Tokátko a mnoha hosty z Ruska a Bìloruska.

Techno budou reprezentovat djs vystupující na TECHNO BEATY stage. Zde si organizátoři, této pravidelné akce v Pekelným baru, pozvali např. Clara Bailar, Pavel Krejdl, Callbee, Pavel Faktor, Lukasch, Chud a mnoho dalších.

Opravdu se chystá další djský marathon!

Vždy jsme se snažili, aby byla celá akce pro všechny návštìvníky a pro naše fanoušky nìčím zajímavá. Ať už hosty, místem nebo obojím. Dlouho jsme hledali místo, kde bychom další pokračování DJs Marathonu udìlali. Nakonec jsem se rozhodli pro párty ideálnì upravený atomový kryt COVER PLACE (www.coverplace.cz) a jsme přesvìdčeni o tom, že to nebylo špatné rozhodnutí. Místo je neuvìřitelnì kouzelné a mystické.

Sáhnìme si všichni na srdce a zeptejme se sami sebe, kdy (nebo jak často) se nám naskytne zažít pořádnou taneční párty v atomovém krytu pro 800 lidí? Cover Place se nachází necelých 300 metrù od metra „B“ Vysočanská smìrem k Harfì. Vchod je přímo u chodníku vedle Hospodářské komory, nelze jej přehlédnout!!

Vstupné bylo stanoveno na 99,-CZK a vstupenky budou k zakoupení pouze na místì.

V prostoru atomového krytu budou pro Vás přichystány již zmínìné 3 hudební podia, šatna, speciální Food Bar, aby jste mohli doplnit energii chutnými a řádnì kalorickými jídly, 3 bary, velké záchody, 3 únikové východy + jeden standardní vchod a východ, speciální projekce a videomaping na GTFCKD stagei v režii italského Vj Luper @ Kinocirkus, sexy hostesky prezentující výrobky našich partnerù, nekuřácká odpočinková Lounge room a mnoho dalšího.

Nezapomeňte, 31.3.2012 mùžete již od 16 hodin zažít pravý a nefalšovaný DJs Marathon!

GTFCKD DJS MARATHON
31.3.2012
ATOMOVÝ KRYT COVER PLACE – PRAHA VYSOČANY
16:00 – 08:30
VSTUP pouze na místì: 99,-CZK
VYSTUPUJÍ: Michael C, Tomas Haverlik (SK), Brian aka Kid Diesel, Bon Finix vs. Tripmain, Jakub Mildner vs. Pietro, Ketan, Kifli, Michael J, Gusman, Aniko Tomowitch (SK), Majkl Dj, Miss B., Revis, AK-47, K.Sandra, Tomin Tomovic (SK), Pete Walk, Alex Douche (RU), Schwa, Lucas Hulan, Pat Heart (FR), Alexey Kulemin (RU), Petr K, Vasquez, Ezwell, Carlos Squint, Max OM (Belarus), Subgate, Tokátko, Face aka Myclick, Chud, Calbee, Pavel Krejdl, Clara Bailar, DestroyER, Lucasch, Matimur, Pavel Faktor, Oersted, Šmuk

GTFCKD

Zdroj: GTFCKD team
Publikoval: Redakcia GREGI.NET