Got Blue Balls vyráža na jesenné európske turné “Smash It Apart”.

Kapela Got Blue Balls vyráža na jesenné európske turné s názvom „Smash It Apart“, v rámci ktorého zahrá aj skladby z pripravovaného albumu. Turné sa uskutoční v Belgicku, Francúzsku, Taliansku, Poľsku, Česku a na Slovensku. Pozvánkou na turné je oficiálny promo teaser, ktorý si môžete pozrieť nižšie.

Kapela si za posledné dva roky zahrala v niekoľkých európskych krajinách, vystúpila aj na niektorých najvýznamnejších festivaloch v strednej Európe: Pohoda festival (Slovensko), Waves Vienna festival (Rakúsko), Rock for People festival (Česká Republika), United Islands festival (Česká Republika), Grape festival (Slovensko).

Rock & Pop Magazín napísal o ich rovnomennom debutovom albume „Got Blue Balls“: „Je to tvrdý materiál, zahraný a naspievaný s absolútnou istotou. Dokonca aj Josh Homme by si začal dupať do rytmu piesní „.

got blue balls_photo

V roku 2011 získali Got Blue Balls tri nominácie na slovenských Radio_Head Awards (Singel roka, Najlepšia koncertná kapela roka, Nováčik roka). V roku 2012 sa stali súčasťou CEETEP programu (Central European Talent Exchange Program).

Turné podporujú www.sneakerbarber.com, peta2.com, vagaboond.com a Rádio_FM. Konkrétne dátumy a mestá si môžete pozrieť aj na ich oficiálnej facebookovej stránke.

Koncerty
12 Sep        Praha, Česká Republika
13 Sep        La Louviére, Belgicko
14 Sep        Brusel, Belgicko
16 Sep        TBA, Francúzsko
17 Sep        Cesena, Taliansko
18 Sep        Bratislava, Slovensko
19 Sep        Krakow, Poľsko
20 Sep        Trenčín, Slovensko
21 Sep        Ostrava, Česká Republika
27 Sep        Banská Bystrica, Slovensko

got blue balls

Zdroj: Edo Kopček z agentúry Vagaboond