Gold Fest: Dalibor Janda – Teším sa do Nitry!

Český spevák Dalibor Janda bude jedným z headlinerov nového hudobného festivalu Gold Fest, ktorý sa 9. a 10. septembra uskutoční na amfiteátri v Nitre.

Trojnásobný zlatý slávik, známy svojim chrapľavým hlasom, zaspieva návšteníkom v druhý deň festivalu a podobne ako viacero jeho kolegov sa už do Nitry teší. Z Čiech poslal aj svoj videopozdrav. ,,Teším sa na Vás!,“ odkazuje v ňom hudobná legenda s gitarou v rukách. Janda na festivale vystúpi s vyše 40 minútovým unplugged programom, počas ktorého nebudú chýbať hity ako Hurikán, Kde jsi či Oheň, Voda, Vítr.

Janda

Dvojdňový GOLD FEST ponúkne návštevníkom tie najväčšie česko-slovenské hity. Okrem Dalibora Jandu sa hudobní fanúšikovia môžu tešiť na interpretov ako Michal David, Peter Nagy so skupinou Indigo, Janek Ledecký, Vašo Patejdl, Beáta Dubasová, skupiny Tublatanka, Vidiek, Modus a mnohých ďalších.

Hudobný maratón plný československých muzikantských legiend a hitov bude jednou z najväčších akcií v meste pod Zoborom, ktoré je ľahko dostupné aj fanúšikom z okolitých miest. Do 31. augusta sa bude dať dvojdňová vstupenka kúpiť za 12 €. Od 1.9.-8.9. za 14 € a na mieste 17 €. Tu bude k dispozícii aj jednodňový, sobotňajší lístok a to za 13 euro.

Zdroj: Produkčný dom FORZA
Publikoval: Redakcia GREGI.NET