Glen Hansard vystúpi v Bratislave v deň výročia nežnej revolúcie.

Oskarový írsky pesničkár a herec Glen Hansard príde symbolicky zablahoželať slovenským fanúšikom k 30. výročiu nežnej revolúcie. V rámci turné k albumu This Wild Willing zahrá presne 17. novembra 2019 v bratislavskom Istropolise.  Vstupenky na mimoriadny koncert sa začnú predávať už vo štvrtok 4. júla od 39,50 € exkluzívne cez listocheck.sk

Fanúšikovia sa môžu tešiť na kompletne nový program. Jednou z podmienok Glena Hansard napríklad bolo, aby bol celý koncert na sedenie, čím si fanúšikovia jeho vystúpenie viac užijú. Bratislavský koncert dozaista prinesie aj skladby z čerstvej novinky – albumu This Wild Willing.  Rešpektované magazíny ako Mojo, The Rolling Stone, The Sunday Times, Classic Rock či Volume ohodnotili nahrávku plným počtom bodov a aj odborná verejnosť sa zhoduje na tom, že ide o výnimočné dielo.

Rodák z írskeho Dublinu už v Bratislave v minulosti niekoľkokrát vystúpil. Naposledy v roku 2016 spolu s Markétou Irglovou zaspievali aj oskarovú pieseň Falling Slowly. Po kapelách The Frames a The Swell Season je Hansard od roku 2012 na sólovej dráhe a podľa ostatného diela je na najlepšej ceste.

Vstupenky od 39,50 € budú v predaji od štvrtku 4. júla 2019 exkluzívne iba v sieti Listocheck.

Vstupenky: https://listocheck.sk/detail/glen-hansard
Facebook event: https://www.facebook.com/events/917398035283877/

Zdroj: TS