FVLCRVM ako senior šampión v jednej z najťažších disciplín v novom klipe.

Slovenský interpret, producent a DJ vydáva k svojmu letnému anti-hitu “Hate List” napätím natlačené video, kde ukázal mladším ročníkom ako sa hrá jedna z najstarších hier.

Skladba “Hate List” je po skladbe “Bad Blood” druhý vydaný singel z pipravovaného EP, ktoré vychádza 17. júla pod hlavičkou rakúskej Universal Music; presnejšie sub-labelom “Mom I Made It”. Práve nepredvídateľná odlišnosť týchto dvoch skladieb, naznačuje že sa Pišta Kráľovič ani po rokoch nemieni usadiť v zvuku jednej subkultúry.

Celý text skladby je zložený z vecí, ktoré interpret neznáša. A napriek tomu že aj v samotnom texte spomína písanie textov ako svoj ťažký kríž, FVLCRVM prezradil že práve zoznam nenávidených vecí a udalostí sa písal takmer sám.

O video k skladbe, ktoré sa točilo tesne po uvoľnení opatrení sa produkčne postarali “Filmaari” spolu s kameramanom Adamom Machom a režisérom Mišom Blaškom. FVLCRVM dodáva: “Veľké aj tým fanúšikom, ktorí sa nebáli po prvej vlne dôjsť nezištne natáčať do uzavretého kulturáku na Záhorí. Ale bol to skvelý deň, takýto crowd by som si prial brávať všade kde hrám.”

Pišta momentálne dorába podklady pre špeciálny vinyl, ktorý k EP vyjde ešte cez leto, na inú skladbu z neho má pripravený ďalší klip. “Rozmýšľam o menšom tour na jeseň po väčších mestách, zatiaľ len v okolí. To bude kvôli možnej druhej vlne aj trošku lotéria. Ale na ďalší rok by sa už mala rozbehnúť spolupráca ohľadom hrania ďalej v Európe s Earth Agency, s ktorou som podpísal zmluvu začiatkom roka. Pomedzi to si určite zahrám na menších party ako DJ. Všade kde sa bude dať. A kde sa neboja prehrávania.”

Hate List
Video: https://youtu.be/8ruFZDh5muU
Audio streaming: https://fvlcrvm.lnk.to/hatelist

Homepage http://fvlcrvm.com
Facebook http://facebook.com/fvlcrvm/
instagram http://instagram.com/fvlcrvm/
twitter https://twitter.com/fvlcrvm
spotify https://open.spotify.com/artist/7AjItKsRnEYRSiBt2OxK1y?si=R7NPdjW3RZ- ans2yvrzTBw
soundcloud https://soundcloud.com/fvlcrv
youtube https://www.youtube.com/channel/UC9x-_20QO7DwVTTNDyvH-dg

Zdroj: TS