Fun rádio Dohoda 2012: Štvorlístok najväčších letných žúrov Fun rádia!

Bratislava, 27. júna 2012 – Fun rádio už po štvrtýkrát odštartuje najväčší letný žúr Fun rádio Dohoda. Sériu štyroch letných eventov otvorí Zemplínska Šírava v prvú júlovú sobotu a spolu s tými najlepšími hudobníkmi postupne navštívi aj Banskú Bystricu, Malacky a Poprad.


O zábavu s množstvom súťaží sa už tradične postarajú moderátori Fun rádia Junior a Marcel a hviezdy ako Richard Müller, IMT Smile, Polemic, Rytmus, Zuzana Smatanová, Hex, Gladiator, Marián Čekovský, Peter Cmorík, AMO či objav roka, rapper Majk Spirit a mnohí ďalší. Ďalšou špecialitou tohtoročnej Fun rádio Dohody bude moderátorské duo Adela a Sajfa, ktoré bude návštevníkov sprevádzať najväčším letným žúrom v Malackách. 


Po polnoci až do skorých ranných hodín na všetkých milovníkov tanečnej hudby čaká najväčšia open-air diskotéka pod vedením DJ-a Carla a DJ-a Milana Lieskovskeho. Aktuálny zoznam a poradie účinkujúcich v jednotlivých lokalitách spolu s ďalšími informáciami o podujatí, fotografie a videá nájdete na www.funradio.sk/dohoda.


Vstupenky na všetky štyri najväčšie žúry tohto leta Fun rádio Dohoda je možné kúpiť v sieti Ticketportal v predpredaji od 4. júna za výhodnú cenu. 


Fun rádio Dohoda vychádza v ústrety aj mladým rodinám – deti s výškou do 130 cm majú vstup zdarma.


Lokality a termíny

Fun rádio Dohoda sa začína vždy o 14:00 hod, areál sa otvára už od 12:00.

• Zemplínska Šírava, stredisko Kaluža – sobota 7. júl 2012 

• Banská Bystrica, Plážové kúpalisko Štiavničky – sobota 21. júl 2012 

• Malacky, Zámocký park – sobota 4. august 2012 

• Poprad, pri AquaCity – sobota 18. august 2012 V rámci každoročnej snahy zlepšovať Fun rádio Dohody, sú pre návštevníkov tento rok pripravené dve novinky v lokáciách: Kvôli lepšej dopravnej dostupnosti a komfortu návštevníkov, tretia Fun rádio Dohoda, ktorá bola pôvodne na Kamennom Mlyne, bude tento  rok po novom priamo v Malackách v Zámockom parku. Areál Fun rádio Dohody v Poprade sa kvôli minuloročnej rekordnej návštevnosti a kapacitným možnostiam rozšíril a pódium bude umiestnene oproti budove Aquacity.


Najväčšie letné žúry Fun rádio Dohoda, ktoré v minulom roku zaznamenali kumulovanú návštevnosť takmer 30.000 ľudí, prinášajú generálny partner FunFón a hlavní partneri Corgoň, KIA a Prvá stavebná sporiteľňa.


Dohoda_2012.jpg


Zdroj: Fun rádio, PR
Publikoval: Redakcia GREGI.NET