Friendly Fires budú špeciálnym hosťom májových Electronic Beats!

Putovný festival elektronickej hudby Electronic Beats ohlásila značka Telekom na 12. mája v nových industriálnych priestoroch bratislavskej Refinery Gallery vo Vlčom hrdle. Do programu, k doteraz potvrdeným menám Woodkid, Asteroid Galaxy Tour a UNKLE Sounds, oddnes patrí aj meno špeciálneho hosťa.

Friendly Fires na festival Electronic Beats bez debaty patria. Za ostatné tri roky partia okolo speváka Eda Macfarlana vydala dva albumy. Aj debut Friendly Fires aj novinka Pala z minulého roka sú podľa hudobnej kritiky tým najlepším, čo súčasná indietronika ponúka.

Za svoje „hnacie motory” označujú hudbu berlínskej legendárnej značky Kompakt, tvorbu hrdinu druhej vlny detroitského techna Carla Craiga a neskutočne zábavnú zmes štýlov, akú vie namiešať iba pán hudobník – Prince.

Friendly Fires

Jarná edícia Electronic Beats bude teda silno konkurovať tej jesennej, ktorá hostila mená ako Apparat band, Lamb či WhoMadeWho a bola beznádejne vypredaná už týždeň pred začiatkom akcie. Istotu vstupu na Electronic Beats 2012 môžete získať už dnes len za 13 eur cez online predpredaj Tixy.sk. Zákazníci Telekomu sa môžu k lístkom dostať ešte lacnejšie prostredníctvom programu Telekom Benefit za 7 eur.

Pre tých, čo majú pevné nervy a obľubu v adrenalíne, pripravili organizátori hneď niekoľko súťaží. Facebook stránka Electronic Beats SK okrem toho, že prináša vždy najaktuálnejšie informácie o akcii, už v pondelok ponúkne aj dve vstupenky. Ďaľšie sa neskôr budú dať vyhrať vo vysielaní Rádia_FM.

Pre aktuálne informácie o festivale Electronic Beats sa s nami spojte na Facebooku alebo nás sledujte na Twitteri.

Electronic Beats

Zdroj: EB
Publikoval: Redakcia GREGI.NET