Freddie Mercury Night: 25. septembra v KC Dunaj!

Legenda, ktorá prepísala hudbu! Poďte s nami vzdať hold hudobnému géniovi a zaspomínať na kapelu, ktorá pred pol storočím vletela na svetovú scénu vo veľkom štýle a odvtedy ju žiadna iná neprekonala. Zakričte si na plné hrdlo nesmrteľné hity ako Bohemian Rhapsody, Don’t Stop Me Now, Somebody to love, Under Pressure, I Want to Break Free v podaní kapely Queenshow. Večer nás čaká ohnivá energia Freddieho Mercuryho a rock bez limitov! 🤘👨‍🎤👑💥🎸🎹

Klubový večer nám však prinesie viac, než len najväčšie hity Queen. S DJom Radom Meššom sa ponoríme do rockových 70. a 80. rokov! Náš párty jukebox sľubuje lahôdky od Rolling Stones, Aerosmith, Davida Bowieho, Led Zeppelin, Pink Floyd, The Police, Guns N‘ Roses, The Smiths či Kiss.

Queenshow hrá piesne britskej skupiny Queen s dôrazom na čo najlepšie prevedenie ich živých koncertov. Aby bol zážitok prvotriedny, nechýbajú ani kostýmy či pôvodné, autentické a dobové aparáty a hudobné nástroje z čias Freddieho Mercuryho. “Naša šou navodzuje jedinečný a energický zážitok veľmi podobný ich živým vystúpeniam. Je to pre nás nielen zábava, ale aj česť vzdať hold hviezde, ktorá si získala srdcia fanúšikov z celého sveta.”

Rado Mešša je DJ, moderátor a hudobný publicista, ktorý pravidelne vystupuje v hudobných kluboch, na festivaloch a na rôznych rockových akciách po celom Slovensku aj v zahraničí. Vo svojom výbere ponúka mix najväčších hitov a najlepších kúskov rockovej hudby všetkých žánrov.


🗓️ 25. 9. (sobota)
🕘 Štart: 21:00 hod.
🎫 Vstupenky: bit.ly/Mercury2509
FB event: https://www.facebook.com/events/192224962221889

Zdroj: KC Dunaj