Filip Jančík zverejnil dychberúce video z koncertu na Dunaji

Leto nám skončilo iba nedávno, ale vďaka spomienkam na veľkolepý koncert uprostred Dunaja pod holým nebom ostane v mnohých hudobných srdciach. Len tri týždne po úspešne odohranom podujatí vydáva huslista video pripomínajúce show amerických hviezd. Takto vyzeral koncert, ktorý vyvolal vášne a prilákal do Bratislavy tisíce ľudí na promenádu Dunaja.

Reakcie nadšených divákov na sociálnych sieťach hovoria sami za seba. Medzi viacerými sa nájdu pozitíva a poďakovania. Kritike sa nevyhla voľná organizácia divákov. „Jediné negatívum boli tí bezohľadní diváci, ktorí prišli tesne pred začatím a ostali stáť na chodníku, a tak clonili výhľad divákom sediacich na deke, ktorí prišli napr. ako my hodinu a pol pred začiatkom. Moja sestra s priateľom, ktorí prišli z RK, nevideli kvôli nim nič,”komentuje fanúšička Veronika.

Pre neutíchajúci dopyt chystá umelec vianočné turné. Nebude však hocijaké. Zavíta do kostolov, synagóg či iných historických budov po celom Slovensku. Dátumy a predaj vstupeniek zverejní huslista Filip Jančík už v nasledujúcich dňoch.

Verní fanúšikovia si budú môcť zakúpiť všetky vstupenky prednostne ešte pred oficiálnym spustením predaja a vybrať si tak najlepšie miesto. Stačí, ak vyplnia formulár na stránke www.filipjancik.com.

Zdroj: TS