Fiasko s Nicki Minaj sa dotklo aj Majka Spirita, ktorý mal vystupovať ako predskokan. Z celej situácie je sklamaný!

Zrušený koncert Nicki Minaj je poriadnym fiaskom. Nielenže sklamala fanúšikov, ale narobila problémy aj Majkovi Spiritovi. Ten mal vystúpiť ako jej predskokan a tešil sa na to, ako predvedie ochutnávku zo svojho pripravovaného „Nie som tu náhodou tour“.

Vzhľadom na to, že príprava zo strany jej manažmentu vyzerala veľmi neprofesionálne, Majk na radu svojho manažéra a organizátora koncertu vyhodnotil, že bude lepšie, ak nevystúpi ani on. Z celej situácie je mimoriadne sklamaný a verí, že všetko svojim fanúšikom vynahradí na svojom turné.

Slovenskí fanúšikovi Nicki Minaj a Majka Spirita zažili včera večer obrovské sklamanie. Najskôr hodiny trpezlivo čakali, kým americká diva vystúpi v Bratislave a keď sa s obrovským meškaním konečne dopravila do hlavného mesta, oznámila im, že koncert ruší. Tvrdí, že Zimný štadión Ondreja Nepelu nie je technicky zabezpečený na jej obrovskú šou a že má málo elektriny. Ako predskokan mal vystúpiť Majk Spirit, ktorý takisto musel svoje vystúpenie zrušiť.

„Z celej situácie som naozaj veľmi sklamaný. Tešil som sa, ako fanúšikom predvediem naživo skladby z môjho nového albumu „Nie som tu náhodou“. Napokon som však po dlhom zvažovaní a na radu môjho manažéra od vystúpenia ustúpil. Bolo totiž jasné, že Nicki Minaj to nemôže stihnúť. Myslím si, že je to chyba jej tímu, ktorý sa správal naozaj neprofesionálne,“ vraví smutný Majk Spirit.

Majk mal napokon ako jediný to „šťastie“, že s ním populárna raperka prehodila pár slov a vyjadrila sa mu k vzniknutej situácii.

„Mne sa už včera popoludní zdal prístup tímu Nicki Minaj veľmi zvláštny. Kamióny s technikou a všetkým potrebným na koncert totiž do Bratislavy prišli až po 12-tej hodine. Zdalo sa mi málo pravdepodobné, že môžu stihnúť postaviť  a spojazdniť zázemie na vystúpenie. Napokon sa po zhodnotení situácia so slovenským organizátorom a Majkom z časových  a technických príčin koncert radšej zrušil,“ vysvetľuje Majkov manažér Marián Balaž.

Majk fanúšikom sľubuje, že on ich na svojom turné určite nesklame.

„Aj keď moja šou nie je možno tak technicky náročná ako mala mať Nicki, aj tak to bude stáť za to. Budú to kvalitné koncerty s krásnou vizuálnou scénou s LEDkami, hrou svetiel, farieb a tvarov,“ uzatvára Majk Spirit.

Majk Spirit je jeden z najvýznamnejších slovenských raperov, ktorý patrí do bratislavskej skupiny H16. Interpret, ktorý je jediným autorom vlastných textov, pôsobí na slovenskej hudobnej scéne od roku 2000. Sólovú kariéru si buduje od roku 2010, medzi rapovú elitu ho vystrelil album „Nový človek“ z roku 2011. „Nie som tu náhodou“ je jeho tretím sólovým albumom. Majk sa tiež aktívne angažuje v rôznych charitatívnych projektoch, podporuje šport a je ambasádorom slovenskej juniorskej futbalovej reprezentácie. Všetky informácie o Majkovi Spiritovi nájdete na jeho webe: https://www.majkspirit.sk/

Lístky na turné sa dajú zakúpiť v sieti Ticketportal (slovenské koncerty tu)

02. 03. 2019 ZEMIANSKE KOSTOĽANY / LASTRIGA CLUB (WARM UP)
09. 03. 2019 OSTRAVA / FABRIK CLUB
15. 03. 2019 PRAHA / SASAZU CLUB
29. 03. 2019 BRNO / SONO CENTRUM
30. 03. 2019 BANSKÁ BYSTRICA / MINISTRY OF FUN
06. 04. 2019 BRATISLAVA / REFINERY GALLERY
12. 04. 2019 HUMENNÉ / ARENA NIGHT CLUB

Zdroj: NK Factory