Festival Mighty Sounds už tento víkend v Táboře!

V Praze 10. července 2012 – Festival Mighty Sounds, který každoročnì přiváží výbìr toho nejlepšího ze ska, reggae, rockabilly, punku, rock´n´rollu, punk rocku a hardcoru, dolaďuje poslední detaily. V Táboře na letišti Čápùv dvùr se totiž uskuteční už tento víkend.

Osmý ročník Mighty Sounds přiváží do České republiky legendy reggae Inner Circle z Jamajky, hard corové Biohazard nebo španìlské The Locos, specialisty na ska-punk. Kromì nich představí celou řadu vyváženì kvalitních jmen ze všech výše zmínìných žánrù. Poslední zmìnou, nad kterou mnozí zajásali, je vystoupení britských nadžánrových a energických Subsource, kteří nahradili vypadnuvší Skaferlatine.

Na svoje vystoupení na nejlepším žánrovém festivalu svého druhu ve střední Evropì se už chystá celá řada DJs, zahraničních i českých kapel, nebo divadelní spolky a performeři, pro které je vyhrazen divadelní stan. Pro návštìvníky je kromì obrovské hudební nálože i letos připraven hodnì oceňovaný doprovodný program, který nabízí mimo jiné exhibici na u-rampì, graffiti workshop, turnaj ve fotbale a nohejbale, dìtský koutek nebo fireshow. Prvních 2500 příchozích navíc letos dostane na uvítanou panáka od partnera festivalu, kterým je Božkov.

inner_circle_01.jpg

Letošní ročník festivalu Mighty Sounds odstartuje už v pátek 13. července ve 14:00. Pro nedočkavé je připraven program i ve čtvrtek večer, a to ve stanovém mìstečku, do kterého mùžou fanoušci přijíždìt už od čtvrtka od 15:00. Vstupenka na všechny tři dny stojí na místì 990,- Kč, je možné koupit i vstup jen na sobotu a nedìli anebo pouze na nedìli.

České dráhy opìt vyšly festivalu vstříc a po dobu konání festivalu budou všechny rychlíky ve smìru na Prahu i na České Budìjovice zastavovat výjimečnì také v zastávce Tábor – Čápùv Dvùr, která se nachází v bezprostřední blízkosti areálu. Táborská policie pak opìt na silnici poblíž areálu zajistí mimořádný přechod pro chodce.

Týden po skončení festivalu, v pondìlí 23. července, se v Praze ve velké Lucernì představí punková legenda, kapela Rancid. Tento koncert bude dokonalou tečkou za letošním ročníkem.

Všechny informace jsou k nalezení na stránkách festivalu www.mightysounds.cz.


MIGHTY SOUNDS 2012, vol. 8
Central Europe’s Legendary Festival
13. – 15. července 2012
Tábor, Letištì Čápùv Dvùr
https://mightysounds.cz/

*Inner Circle*Biohazard*The Locos*Irie Révoltés*Alborosie*Gallows*Frank Turner*Sonic Boom Six*Roy Ellis and the Magic Touch*The Real McKenzies*Carburetors*Sto zvířat*The Meteors*Los de Abajo*The Peacocks*and many many more…
Zdroj: Mighty Sounds
Publikoval: Redakcia GREGI.NET