Festival Mighty Sounds doladil narodeninový sprievodný program!

Festival Mighty Sounds nevyniká jen v žánrové hudbě nejvyšší kvality, obzvlášť pečlivě vybírá také DJs, divadelní představení a další doprovodný program. K letošním desátým narozeninám, které se budou intenzivně slavit 11. – 13. července na letišti Čápův dvůr v Táboře, si i v této oblasti nadělil štědře.

Pro všechny fotbalové nadšence mají pořadatelé důležitou informaci: v areálu budou LED obrazovky s přenosy fotbalových utkání z mistrovství světa ve fotbale. Návštěvníci se tedy nemusejí obávat, že by se museli rozhodovat mezi hudbou a fotbalem.

Z divadla si letos lze vychutnat skvělé Teatr Novogo Fronta nebo originální pásmo scének šílených Arte della Tlampač. Kromě nich se na divadelní scéně objeví i našlápnuté duo Vasilův Rubáš i nekompromisní Kapitán Demo. Večery ve stanu Radia 1 zajistí reggae a duboví DJs.

Mighy Sounds_skimboard

S nimi vystoupí například mexický zpěvák Lenguareta, který vyniká chytlavým mixem reggae, new roots, dubu a hip hopu, nebo talentovaný reggae-dancehallový mladík Mardjenal. I na dalších scénách bude z čeho vybírat; v Party Village se představí DJské duo Bounce! Bounce! nebo punk rocková dívčí formace Sour Bitch.

Ani letos nebude chybět turnaj ve fotbale, nohejbale a výběr zábavných a exotických her jako je kubb nebo molkky. Poprvé bude v areálu trampolína a možnost zahrát si bumperball. Vloni velmi oblíbená skimboardová dráha se opět bude nacházet poblíž u-rampy, na které bude možné shlédnout bikovou a skatovou exhibici.

Vstupenky na festival se v tuto chvíli prodávají za 1290,- Kč, na místě bude cena za všechny tři dny o 100,- Kč vyšší. Všechny důležité informace o programu a dalším je možné nalézt na www.mightysounds.cz.

*MIGHTY SOUNDS 2013, vol. 10*
To nejlepší z punkrocku, rock´n´rollu, punku, reggae, hc, ska a rockabilly
11. – 13. července 2014
Tábor, letiště Čápův dvůr
oficiální pivo festivalu: Budweiser Budvar
oficiální dopravce: České dráhy
https://www.mightysounds.cz/
https://www.facebook.com/mightysounds
https://twitter.com/MightySounds
presskit festivalu: https://www.mightysounds.cz/cz/presskit/

Basic CMYK

Zdroj: Mighty Sounds