Festival Let It Roll dáva šancu novým djom!

V rámci špeciálneho 3. pódia EUROPA2 CHARITY STAGE bude počas celého festivalu Let It Roll Slovakia prebiehať v spolupráci s neziskovou organizáciou Chance 4 Children verejná zbierka, ktorá bude kompletne venovaná na humanitárnu pomoc detským domovom v Trenčianskom samosprávnom kraji.

Okrem tohto solidárneho momentu prináša Europa2 Charity stage aj ďalší bonus. Dá možnosť na zviditeľnenie sa novým djským tváram na domácej scéne, z ktorých väčšina dostane šancu po prvý krát vystúpiť pred početným publikom na podujatí daných rozmerov.

Na základe všetkých prihlásených DJs vyberie Let It Roll team zostavu cca 20 djs, ktorí budú rozdelení do časového line upu podľa štýlu, ktorý hrajú. S prihliadnutím na celkový koncept hudobnej dramaturgie daného stageu a tým je čo najväčšia pestrosť tanečných štýlov – ako alternatíva k dvom hlavným výlučne drum and bass pódiám. Zaznie tu prevažne breakbeat, dubstep, reggae, jungle, house a samozrejme aj nejaký ten drum and bass. Uprednostňovaní budú prevažne začínajúci dji no šancu dostanú určite aj mená, ktoré pôsobia na scéne aj o niečo dlhšie. Zoznam vybraných DJov bude zverejnený v pondelok 18. Júna 2012. 
Viac informácii o presných podmienkach prihlásenia nájdete na oficiálnej stránke: www.letitroll.sk

LET IT ROLL open air Slovakia
22.-23. 6. 2012 * Duchonka, Veľká pláž
www.letitroll.sk 

 

LIR Slovakia

Zdroj: LiR
Publikoval: Redakcia GREGI.NET