FEST2FEST: 11. mája v Randal clube!

11.5.2018 odštartuje svoj prvý ročník FEST2FES v bratislavskom Randal clube. Prečo sa tam oplatí prísť?

FEST2FEST je nový festival v Bratislave, kde si na chuť príde každá veková kategória, ktorá fandí tvrdej a poctivej hudbe. Cieľom je predstaviť nielen kvalitnú muziku so svetelnou show, ale priniesť možno niečo, na čo nie ste zvyknutí na bežných klubových akciách. Bude vás čakať široká škála workshopov, do ktorých sa budú môcť zapojiť všetci návštevníci festivalu. Veríme, že každý ročník ponúkne niečo nové, iné.

Prvý ročník FEST2FEST prinesie bohatý program, ktorý otvorí známy moderátor Tomáš „Hafo“ Hafner. Okrem skvelých hudobných vystúpení sa v pridružených priestoroch bude konať niekoľko workshopov:

  • Vape Shop– e-smoke.sk – predstavenie Vapingu, skúšanie nových liquidov;
  • Tattoo school – Tatto studio 218 – tetovanie do pomarančov, možnosť vybrať si práve to vaše budúce tattoo;
  • Barber Shop– šikovný barbier Marián Zlatovský z vás spraví moderného človeka;
  • Večer s Master Bartenderkou – Plzeňský Prazdroj- ukážka správneho čapovania piva od renomovanej Master bartenderky Petry Sečkárovej;

Workshopy budú prebiehať už od 16. hodiny.

Line-up naplní:

FIGHT THE FIGHT (NOR)

Po necelom roku zavíta do Bratislavy skupina Fight The Fight z Nórska, ktorá si v Randal Clube nezahrá po prvýkrát. Mali možnosť nás veľmi milo prekvapiť, keď predskakovali legendárnemu Devinovi Townsendovi. Ich pódiový prejav a hudba presvedčí každého diváka bez ohľadu na vek či žánrové preferencie.

SATISFVCTION (CZ)

Bonbónik z českých zemí je legenda, ktorá za vyše štvrťstoročie ich bláznivej jazdy mala možnosť hrať s menami ako KISS, Waltari, Faith No More či Dog Eat Dog.

LOCO LOCO (CZ)

Spolupráca s Dog Eat Dog, turné s Dymytry, spolupráca so Status Praesents. To všetko je len zlomok úspešnej cesty tejto skvelej kapely na CZ/SK scéne.

RUST2DUST

Stálica bratislavskej metalovej scény, ktorá hrala s menami ako Limp Bizkit, Hellyeah, Lamb of God atď. Za každý svoj album si vyslúžila nomináciu na Radio_Head Awards. Ich spolupráca s raperom Zverinom učarila širšiemu publiku.

BULLET HOLES

FEST 2 FEST otvorí mladá ale zrelá kapela hrajúca svieži Rock’n’Roll, ktorý sa poslucháčovi dostáva okamžite pod kožu. Presvedčili aj porotu v druhom ročníku Rockovej Maturity, kde vyhrali v kategórii Hard’n’Heavy.

DJ KELO

O pokoncertnú zábavu sa postará skusený harcovník DJ KELO z rádia Rock Division.

Zdroj: TS