FEJBS ODHALILA SVOJE DVE TVÁRE V NOVEJ EMOTÍVNEJ SKLADBE  “CUDZINEC”!

A je to tu!  Fejbs konečne posiela svojim fanúšikom novinku, kde nerapuje, ale spieva! Martina Fabová alias Fejbs vypustila novinku – “CUDZINEC”, ktorá doslova vyvoláva zimomriavky. Tak po tanečnej skladbe, ktorú vydala pred mesiacom, prichádza s úplnou novinkou, ktorá vás nenechá chladným ani po umeleckej stránke, ani po tej vizuálnej.

Fejbs je už dlho považovaná na hudobnej scéne ako jedna z najtalentovanejších ženských raperiek na Slovensku. Stačí, keď otvorí ústa a vieme, že je z Trnavy, no keď začne spievať, mnohým pripomína zvonivým hlasom Aliciu Keys. Skladba „CUDZINEC“ je presne taká, aká je v skutočnosti samotná interprétka, má dve hudobné tváre. V songu „POSUŇ SA“  ukázala Fejbs tú drsnú – raperskú polohu svojho hlasu, no v jej najnovšej skladbe precítila text ako skúsená speváčka.

„ Do každej svojej pesničky dávam hlavne svoje pravdivé emócie. Či ide o rap alebo spev, nepozerám sa nato, či  je to dokonalé alebo či sú v tom nejaké hlasové odchylky. Snažím sa ku svojÍm songom pristupovať zodpovedne, pretože je to moja tvorba a mám rada svoje pocity vyjadrene hudbou. „CUDZINEC“ je skladba, ktorá ukazuje moje dve hudobné i osobné JA, ktoré mám a vizuálom som nechala nahliadnúť fanúšikom aj do svojho súkromia, keďže ide o videá z môjho súkromného archívu. Som osoba, ktorá sa stále hľadá a skúša všetko, čo jej prinesie život, nemám rada stereotyp, a aj preto moja tvorba je rôznorodá. Verím, že táto skladba osloví presne tých, ktorých má osloviť, veď koniec koncov, každý z nás má niekedy stav, kedy sa cíti ako keby sa ani nepoznal a začína sa odznova spoznávať. Nie je to zlé, ved cudzinec objavuje nové veci a posúva sa, takže treba brať svoje pocity ako výzvu, nie ako niečo cudzie, čo spoznávať nechce“, vyjadruje svoj postoj ku svojej emotívnej skladbe Fejbs.

O celkový vizuál sa postaral speváčkin kamarát Denis Šipkovský, mix master sprocesoval DJ Mikroman,  produkciu – JEHA, samotný text a melodickú linku vytvorila samotná speváčka.

Album Fabka nájdeš:  https://shop.rukahore.sk/fejbs
INSTAGRAM – https://www.instagram.com/fejbs/
FACEBOOK – https://www.facebook.com/iamyourfama/

Zdroj: PR MANAŽÉR   JANA TRELLOVÁ