Extreme Techno: 19. októbra v Šali!

Leto už je za nami a cluby sa začínajú opäť napĺňať množstvom parties. Hardtechno scéna takisto nezaostáva a konkrétne 19. októbra v legendárnom MetroClube v Šali odštartuje úplne nová séria akcií. Párty s výstižným názvom Extreme Techno Eventseriez sa ponesie v rakúsko-slovenskom duchu.

Hlavným hosťom bude čoraz známejší dj a producent Adrian Valera, ktorý stojí za známym projektom Criminal Music, či Criminal-Booking! V Metre má zastávku počas svojej americko-európskej „Mask 2 Obsession Tour“ a je to zároveň jeho premierové hranie na pre slovenské publikum.

Druhým zahraničným vystupujúcim je takisto hosť z Rakúska a takisto je z Criminal Bookingu. Poriadny náklad, zmes tvrdého a rýchleho hardtechna spolu s absolútnym hardcorom, aký majú slováci radi vám namieša – Ricardo Villini.

Všade vo svete ho poznajú a predsa je náš. Producent s veľkým S, to je Sepromatiq. Na slovenských parties ho vidno čoraz menej a aj to je dôvod, prečo by ste sa mali na neho tešiť!

Zo Slovenska je aj zbytok line-upu. Počnúc mladým Matthewom, ktorý si tento rok viac krát zahral v siedmych krajinách Európy. Ďaľej nás rozšalátujú metrácky klasici Tronic a Lenzy. A takisto nesmieme zabudnúť na veľmi obľúbené duo Mojos a Koffos.

FACEBOOK EVENT: https://www.facebook.com/events/465455193494507/

ENTRY/VSTUP:
21-23 // € 6.-
23-04 // € 9.-
04-06 // € 4.-

Zdroj: Matthew