Exorcist a Phreak da Sound 42!

Legendárne klubové akcie Phreak da Sound sa 25.11.2011 opäť vracajú do klubov, a tentokrát nielen v Bratislave, ale i v Prahe. Akcie Phreak da Sound vznikli v apríly 2003 a ich domovským klubom bol dnes už neexistujúci klub Duna.

Ich cieľom bolo od prvopočiatku poskytnúť priestor domácej drum & bassovej tvorbe, začínajúcim, ale i skúseným domácim drum & bassovým DJom a prezentovať slovenskú drum & bassovú scénu. S touto ideou pokračujeme aj dnes o 8 rokov neskôr v 42 epizóde.

Soundphreakers

Celá akcia je zastrešená jedným z prvých slovenských drum & bassových vydavateľstiev s rovnomenným názvom a dvojicou producentov z formácie Soundphreakers. Vydavateľstvo Phreak da Sound od roku 2002 do roku 2004 vydalo sériu troch slovenských drum & bassových kompilácii Remark the Silence. Podstatou týchto kompilácií bolo poskytnúť priestor začínajúcim slovenským producentom a v rámci nich sa predstavili producentské mená dnes patriace k svetovej špičke. Mimochodom vydavateľstvo Phreak da Sound plánuje onedlho štvrté pokračovanie Remark the Silence, ale o tom zasa inokedy, sledujte vaše obľúbené stránky.

Exorcist

Phreak da Sound 42 odštartujeme piatok 25.11.2011 od 21:00 na Plťka Pontón (www.pltka.sk), ktorá kotví na ľavom brehu Dunaja priamo pod Bratislavským hradom, prvý podnik na vode [3.ponton] od Nového mostu smerom k PKO. Hosťom bude európsky uznávaný DJ a producent pochádzajúci zo susedného Maďarska menom Exorcist. Ako bývalo zvykom, tak aj v ďalších epizódach akcií Phreak da Sound odohrá set rezidentná formácia Soundphreakers plný vlastnej a domácej tvorby v kombinácii so svetovou. Pozvanie prijalo taktiež slovenské DJské zoskupenie Beatbenders, Matis a DiskoStew.

Viac informácií, súťaže, biografie a mixované sety prinesieme už čoskoro.

Na záver ešte dôležité upozornenie, organizačný tím si potrpel na dobrom zvuku, preto očakávajte naozaj masívny zvukový zážitok so zostavou Ecler. Na vlnách Dunaja sa na vás tešíme v piatok 25.11.2011 a to len za 3 eurá !

Odkaz na Facebook event:
https://www.facebook.com/event.php?eid=119353884841912

Phreak da Sounds

Zdroj: Phreak
Publikoval: Redakcia GREGI.NET