Ewa Farna odohrá v novembri koncert v Bratislave.

Úspešná česko – poľská speváčka Ewa Farna po dlhšej dobe zavíta na Slovensko. V stredu 29. novembra odohrá so svojou kapelou koncert  v Bratislave v Ateliéri Babylon.

Jej predskokanom bude talentovaný český pesničkár Thom Artway a fanúšikovia sa taktiež môžu tešiť aj na ďalšieho českého speváka – Davida Stypku, ktorý  s Ewou v Bratislave zaspieva ich spoločný duet  Dobré ráno, milá.

„Na Slovensko sa s celou kapelou vraciam po niekoľkých rokoch. Od čias Superstar som sa síce na Slovensku objavovala, nie však koncertne s celou kapelou.

Na predošlý bratislavský koncert spomínam ako na jeden z tých s najlepšou atmosférou, preto dúfam, že si to aj tentokrát so slovenskými fanúšikmi poriadne užijeme. Slovenské fankluby patria medzi tie najoddanejšie a ja sa nemôžem dočkať toho, že im tú niekoľkoročnú vernosť konečne odvďačím  koncertom v plnej paráde,“ prezradila obľúbená speváčka Ewa Farna.

Ewa Farna patrí u našich českých a poľských susedov k najvýraznejším hudobným osobnostiam. Na konte má osem hudobných albumov, natočila desiatky videoklipov, spolupracovala s významnými českými i poľskými hudobníkmi. Bola taktiež historicky najmladšou českou (Československá Superstar) i poľskou porotkyňou (X Factor).

Na Slovensku sa obľúbenou stala jej skladba Všechno nebo nic, ktorú naspievala ako titulnú pesničku k úspešnému filmu Evity Urbaníkovej. 

Ewa Farna zároveň v týchto dňoch svojim fanúšikom predstavila dokument o jej desaťročnom pôsobení na hudobnej scéne, ako aj mimoriadne podmanivú vianočnú pesničku s názvom Vánoce na míru.

Slovenskí fanúšikovia sa na Ewu Farnu spolu s kapelou môže tešiť v novembri, kedy odohrá v Bratislave v Ateliéri Babylon svoj jediný samostatný koncert na Slovensku.

Lístky na koncert v Ateliéri Babylon v Bratislave v predaji tu: https://www.ticketportal.sk/Event/EWA_FARNA

Zdroj: TS