Electronic Beats odštartujú Zlokot!

Putovný festival elektronickej hudby je v bratislavskej Refinery Gallery pripravný na 12. mája. K už potvrdeným interpretom Friendly Fires, Unkle Sounds, Asteroid Galaxy Tour a Woodkid dnes organizátori pridali aj slovenskú elektronickú úderku Zlokot.

Zlokot počítajú svoj vek od momentu, kedy si vraj istá tajomná entita rovnakého mena vzala do hlavy, že prepletie ich hudobné dráhy. Stanka Apfelová, Lyrik, Erik “Losos” Horák ani Mario Marcinek nie sú na slovenskej hudobnej scéne nováčikmi.

Dôkazom je perfektne napísaný a vyprodukovaný prvý singel Môj malý biznis, ktorý rotuje Rádio_FM a ktorým sa Zlokot zaradil medzi tých najlepších na Slovensku. Prvú šancu rovnať sa tým najlepším na svete budú mať na Electronic Beats v Bratislave.

Ste zvedaví ako to dopadne? Príďte skôr, aby ste nezmeškali. Brány festivalu sa otvoria o 20-tej hodine. Úvodné elektronické beaty a prestávky medzi jednotlivými interpretmi vyplní DJ Filo z TNT Crew, ktorý si buduje renomé v kluboch v Trenčíne.

Electronic Beats vám prináša Telekom, ktorý tentokrát prichystal aj pestré sprievodné aktivity. Zatiaľ však prezradil len toľko, že budú fotky na počkanie aj lokálne sladkosti za social media aktivitu.

Vstupenky na festival sú vám k dispozícii za 13 eur na stránke www.tixy.sk.

Ak chcete pokúšať šťastenu a zároveň riskovať, že sa vám neujdú tak, ako niektorým minulý rok, pridajte sa k Electronic Beats SK na Facebooku a vyhrajte dva lístky. Súťažiť môžete aj vo vysielaní Rádia_FM.

Electronic Beats

Zdroj: EB
Publikoval: Redakcia GREGI.NET