Electronic Beats hlásia týždeň vopred vypredané!

Putovný festival Electronic Beats sa na Slovensko vráti po dvojročnej pauze. Aktuálne podujatie ohlásil T-Mobile na 15. októbra v klube MMC v Bratislave. Návrat slovenských fanúšikov očividne teší. Lístky sú už v tejto chvíli beznádejne vypredané.

Prvým ohláseným menom z programu bola kapela berlínskeho pesničkového experimentátora Sashu Ringa Apparat band. Napriek tomu, že sa už slovenskému publiku v tejto podobe predstavili v roku 2009 na festivale Wilsonic, prvá limitovaná séria vstupeniek sa rozpredala ešte počas letných prázdnin.

Neskôr line-up doplnili dánski disco-popoví pionieri WhoMadeWho, ktorí sa predstavia v slovenskej premiére a elektronický projekt Lamb. Tí u nás koncertovali len nedávno na festivale Pohoda. V MMC však ponúknu klubovú verziu svojho vystúpenia a zdá sa, že aj ich fanúšikovia sú na ňu veľmi zvedaví.

Tretie pokračovanie Electronic Beats je síce vypredané, no vstupenky sa ešte dajú získať. Treba na to však potrebnú dávku šťastia. Súťaže prebiehajú vo vysielaní Rádia_FM, na portáli Citylife.sk a na oficiálnej stránke Electronic Beats SK na Facebooku.

T-Mobile spolu s organizátormi ďakuje všetkým za prejavenú priazeň a praje príjemnú zábavu.

Electronic Beats (EB) je medzinárodný hudobný a lifestyle program, vytvorený spoločnosťou T-Mobile, sústredený okolo živej hudby a klubových podujatí v európskych metropolách. Všetky jeho aktivity zdieľajú svoj spoločný, virtuálny domov na adrese electronicbeats.net, kde najnovšie informácie o hudobníkoch a podujatiach striedajú reportáže na témy ako cestovanie, umenie, dizajn či fashion. Oddaná záležitostiam progresívnej hudby obsahuje stránka aj svoje vlastné EB Radio, tri kanály EB TV a EB download store, pripravovaný v spolupráci s Musicload. Mediálne portfólio uzatvárajú zberateľská podoba tlačeného EB magazínu a mnohokrát ocenená séria DVD Slices, ktoré obe vychádzajú štvrťročne vo vybranej distribúcii.

Electronic Beats Festival Bratislava
15. október 2011, sobota
MMC Bratislava, Karpatská 1
* Lamb (UK)
* Apparat band (D)
* WhoMadeWho (DK)
* Support: Dynamo Team (SK)

After párty:
RANDAL:
* Karlsson & Winnberg of Miike Snow DJs (SWE)
* Yanko Král & Emonoizboyz
HOPKIRK – Chillout & Culture Bar:
* Michael Priest & Bad Mojo
* Junior

Zdroj: Elelctronic Beats Frestival
Publikoval: Redakcia GREGI.NET