Electronic Beats Festival: V máji opäť v Bratislave!

Putovný festival elektronickej hudby po vypredanom jesennom vydaní pokračuje vo veľkom štýle. Ďalší Electronic Beats Festival sa bude konať 12. mája v nových priestoroch bratislavskej Refinery Gallery.

Vstupenky na jesennú edíciu s interpretmi Lamb, Apparat a WhoMadeWho sa vypredali týždeň pred koncertom. Inak tomu zrejme nebude ani tento krát.

Už dlhšie sa na sociálnych sieťach diskutovalo o koncerte pána menom Yoann Lemoine, ktorý svoje vystúpenie na Slovensku už avizoval a spôsobil tým na “slovenskom” Facebooku patričný šum. S radosťou preto potvrdzujeme, že v máji bude v Bratislave koncertovať Woodkid – umelec, ktorý robí muziku vhodnú do počítačovej hry aj kampane módneho domu Dior.

Ako bude v novom priestore Refinery Gallery s pribúdajúcim časom rásť chuť na chytľavé melódie s tanečnou rytmikou, na pódium sa postavia Asteroid Galaxy Tour. Fakt, že si ich track The Golden Age na podporu svojich produktov vybrali spoločnosti Apple či Pilsner Urquell, znamená iba jedno – ich produkcia je cool, tanečná a zábavná.

Keď sa James Lavelle s Timom Goldsworthym nepohodli, vyzeralo to, že sa už hudba UNKLE na koncertné pódiá nedostane. Po mnohých žiadostiach od fanúšikov sa ale Lavelle rozhodol dať ľuďom to, po čom srdce každého ich fanúšika túži. V novej audiovizuálnej show UNKLE Sounds sa môžete tešiť na všetky veľké hity a tie najlepšie remixy.

Ak vezmeme do úvahy, že line-up ešte stále nie je kompletný, isto budete súhlasiť, že v Bratislave sa schyľuje k ďalšiemu parádnemu žúru. Meno špeciálneho hosťa jarného festivalu oznámime čoskoro. Je sa preto stále na čo tešiť!

Prvá séria vstupeniek za úvodnú cenu len 11 eur už ponúka www.tixy.sk. Štandardná cena v predpredaji bude 13 eur. Electronic Beats vám prináša značka Telekom. Pre aktuálne informácie sa spojte s Electronic Beats SK na Facebooku alebo nás sledujte cez Twitter.

Electronic Beats Festival
sobota, 12.mája 2012
Refinery gallery, Vlčie hrdlo 1, Bratislava
Woodkid
Asterid galaxy tour
Unkle Sounds
+ special guest

Zdroj: EBS
Publikoval: Redakcia GREGI.NET