Electrify Your Mind: Wolfgang Flûr (de) – special Dj set!

Pri otázke kto bol inšpiráciou pre vznik a tvorbu Depeche Mode, The Cure, Mobyho, Muse, ale aj mnohých ďalších, odpoveď by bola jednoznačná – KRAFTWERK. Dûsselfdorský elektorpodnik, alebo pionieri elektornickej hudby, aj takéto prívlastky má skupina, ktorá vznikla už koncom 60-tych rokov. Slovenskí fanúšikovia sa celej kapely na našom území zatiaľ nedočkali.
Kratwerk

Poslednú marcovú sobotu však budú mať fanúšikovia sviatok, do Bratislavy zavíta Wolfgang Flûr, ktorý v kapele pôsobil počas ich najúspešnejšieho obdobia (1973-1987), bol pri všetkých zásadných hitoch a úspechoch skupiny (piesne Autobahn, Trans-Europa Express, Die Roboter, Das Modell,…). Wolfgang Flûr sa predstaví ako DJ na akcii Electrify Your Mind, ktorá sa bude konať v sobotu 31. marca v bratislavskom Nu Spirit Clube. Kraftwerk bez Wolfganga Flûra je ako Depeche Mode bez Alana Wildera, stále funguje, ale skalným fanúšikom tam niečo chýba… Dnes sa 64-ročný hudobník venuje svojmu hudobnému projektu Yamo, produkuje a spolupracuje s inými umelcami, ale hlavne po celom svete vystupuje ako DJ.

Špičková elektronická hudba v štýle KRAFTWERK a ku tomu projekcia s archívnymi fotografiami a videami z éry skupiny. Večer na ktorý sa nezabúda. Wolfgang Flûr sa do Bratislavy mimoriadne teší: „Na slovenské publikum som počul iba výborné reakcie, teším sa, že sa budem môcť o tom presvedčiť. Nu Spirit Club vyzerá naozaj skvele a celý koncept akcie Electrify Your Mind je mi sympatický, preto som prijal pozvanie a teším sa na Vás.“ Hudobník do Bratislavy pricestuje už o deň skôr a chce si ísť pozrieť bratislavské kluby. Večer pred akciou zavíta do Rádia FM ako hosť dvojice Baláž & Hubinák. Počas večera budú Wolfgangovi supportovať DJ´s Diablo & Krto a Richard Riegel aka DJ Liquid. Počas večera bude znieť hudba v štýle Kraftwerk, new wave, electrohouse, synth-pop, ale aj indie pop, glamour či electro clash.

Kratwerk

Viac info: www.depechemode.sk, www.nuspirit.sk. Predpredaj vstupeniek iba v Nu Spirit Clube na Šafku a v Nu Spirit Bare na Medenej ulici. V predaji iba 300 vstupeniek!

ELECTRIFY YOUR MIND
special guest: WOLFGANG FLÜR (ex Kraftwerk) /de
sobota – 31. marec 2012
Nu Spirit club /Bratislava
start: 22.00
Wolfgang Flur – ex Kraftwerk
Richard Riegel aka Liquid – special dj set
Krto & Diablo
www.gluuu.tv
www.depechemode.sk

Banner

Zdroj: EYM
Publikoval: Redakcia GREGI.NET