Ektor hlásí 1500 prodaných lístků na křest v pražském Foru Karlín a odhaluje cover alba Marko.

1. březen je za dveřmi, což pro rapovou scénu momentálně znamená jediné; Ektorův křest nové desky v pražském Foru Karlín se blíží nezadržitelnou rychlostí. To navíc dvojnásob platí o nosiči samotném, který vychází už 2. den v únoru.

Marko, jak zní název nového alba a zároveň i rapperovo křestní jméno, bude už sedmou deskou v řadě, pod níž je Ektor podepsán. Oproti předloňské Alfě by pak měla být ještě více osobní, s čímž souvisí i fakt, že vychází přesně po 10 letech aktivního působení na scéně.

“Když máš doma studio, tak se prostě často stává, že se nahromadí tuna bangerů a já už jich měl tolik, že to muselo ven. Navíc mi koncem minulýho roku došlo, že jsem na scéně 10 let, a jak jinak to mám oslavit než albem. Děláme limitovanej počet kusů CDs jen pro fans, co to chtěj mít fyzicky doma. Cover je totální porno a už další dělat nikdy nebudem…”

Minulý křest zmíněné desky Alfa musel Ektor udělat hned dva dny po sobě, jelikož první termín byl beznadějně vyprodán. Letos je do Karlína prodáno už přes 1500 lístků. Pokud ještě nemáš ten svůj, tak rozhodně neváhej a kupuj!

Buď v sítí GoOut.net, na e-shopu Detektorgear.cz nebo fyzicky v The Streets shopu (Opletalova 40, Praha 1). O grafickou stránku coveru i vizuálu ke křtu se postaral Paul Gate. Jste ready?

Předprodej GoOut: https://bit.ly/PredprodejEktorKarlin
Předprodej Detektorgear special kombo pack: https://bit.ly/DetektorBundle
FB událost: https://www.facebook.com/events/344326913059327
FB událost official afterparty: https://facebook.com/events/336079773653656/
Ektor Instagram: https://www.instagram.com/realektor
Ektor Facebook: https://www.facebook.com/Ektorpage

Zdroj:TS