EDMania prinesie špičku súčasnej tanečnej hudby!

V piatok 18. decembra budú všetky cesty partychtivých ľudí mieriť do Trenčína,  kde sa bude konať prvý ročník projektu EDMania, ktorý láka kvalitným hudobným obsadením.

Elektronická tanečná hudba (EDM), podobne ako energia, ktorá nás obklopuje, má rôzne podoby. House a trance sú jednými z nich. Preto organizátor PartyMenu.eu v spolupráci s vydavateľstvom Armada Music vybrali mix toho najlepšieho, čo zahraničná a domáca scéna ponúka. Pripravili tak pre návštevníkov lineup hodný nezabudnuteľnej noci! Dve desiatky DJov nedajú nikomu vydýchnuť už 18. decembra 2015 a budú servírovať tony energie pretavenej do hudobných melódií súčasne na dvoch stageoch.

Armada stageu bude veliť charizmatický Nór –Nilsen, ktorý bude hostiť ďalších kolegov: David Gravell, Manuel Le Saux, Mark Sixma. EDMania stage privíta hostí zo zahraničia – Blasterjaxx, Gregori Klosman, Chris Davis, Joey Dale, Jordy Dazz. O reprezentáciu Slovenska sa na evente postará aj kvalitný česko-slovenský support na oboch stageoch: Bello, Drahosh, Driftmoon, Ekg, Kristy Jay, Mairee, Manene, Pico, Reorder, Richard Reynolds, Subgate a Unbeat.

Projekt EDMania vám exkluzívne prináša portál PartyMenu.eu, kde zároveň 1. októbra 2015 začal online predpredaj vstupeniek.

Viac informácií a vstupenky nájdete na www.edmania.euwww.partymenu.eu a na www.predpredaj.sk.

edmania_1600x1600

Zdroj: EDMania