Ears Chewing Satisfunction: 10. decembra v Intergalaktickej Oblude!

Sobota v Oblude bude opäť po čase patriť experimentálnej elektronike a odpadu elektronickej scény. Zábavno-tanečný večierok s hudbou ne*hudbou tentokrát ponúkne rôznorodých domácich aj zahraničných hostí.


Z Hamburgu prichádzajúci Die 7te Krawallerie hrajú špeciálnu formu harsh noisu, ktorú sami nazývajú elektronic junk. Zdrojom inšpirácie aj zvukovým zdrojom sú recyklované ex-hudobné nástroje a odpadová elektronika. Naopak ďalší Hamburgský projekt Die Infantillerie je kontrastným protikladom so svojim hlučným drum & bass corom DeLuxe, zahraným na bicích a basgitare.


infantillerie_


Svoj abstraktný živý set plný zvratov a energie príde zahrať Teapot a priamo pre vás vymetie zatuchnuté kúty IDM, dubstepu a techna. To že ste o ňom doteraz počuli skôr v súvislosti s festivalom Wilsonic alebo Red Bull Music Academy, neznamená že si nezahrá rád aj na party spájanej s odpadom elektronickej scény.Víťaz trnavskej turntablist battle a lenivý bastard Shutcoo príde rozprúdiť krv vo vašich žilách a roztancovať vaše decembrovou zimou skrehnuté nožičky.


Teapot


Psychadelický prelet vzťahom chaosu a linearitou plný zaujímavých nápadov ponúkne 900piesek. So svojou tvorbou a živými performance zapadá medzi ostatné kolieska nášho stroja na elektronický odpad.


Aj bratislavský noisej Noise Mortanna prileje do ohňa svoj diel hlukového šialenstva podporeného strhujúcou tenisovou show.


Rezidenti a organizátori Ears Chewing Satisfunction večierkov s hudbou ne*hudbou rbnx a urbanfailure prispejú tým čo ich už roky baví. Aj tentokrát bude pre prvých 50 návštevníkov pripravené CD s exkluzívnymi trackmi od zúčastnených projektov. Tešíme sa na vás priatelia!

Ears Chewing Satisfunction
Klub Intergalaktická Obluda
10.12.2011 od 21.00 do 03.00
Zdroj: Urbsounds
Publikoval: Redakcia GREGI.NET