Ear-Gasmic s Mark Sherrym už túto sobotu!

Už najbližšiu sobotu, 25. mája, vám Ear-Gasmic prinesie vynikajúceho tech-trance majstra DJa Marka Sherry, ktorý sa vráti na Slovensko po dlhých 10 rokoch a to priamo do moderného Aldea klubu v Bratislave.

Pre clubberov a milovníkov viac dynamickej elektronickej tanečnej muziky sa stal Mark Sherry kultovou postavou. Je známy prevažne pre sety plné hutných basov a melodických pasáží, kedy kombinuje temnejšie klubové techno s chytľavým trancom. Na hudobnej scéne ho môžete registrovať už od roku 1994. Aktuálne vystupuje taktiež pod jeho tvrdšie ladeným alter egom Dark Sherry či v rámci projektu Gentech (Mark Sherry & Scot Project). V roku 2019 vydal svoj prvý autorský album nazvaný “Confirm Humanity” a mnohí Marka istotne poznáte aj vďaka jeho impériu Outburst. Platforma, za ktorou stojí práve Mark podporuje vydavateľstvá Outburst, Techburst a Outburst Twilight, Outburst radio show a kompilácie PRISM. Zároveň patrí medzi veľmi vychvaľovaných a značne vyhľadávaných masteringových inžinierov. Vo svete je známy nie len pre jeho vlastnú produkciu a remixy pre vyššie spomenuté vydavateľstvá, ale taktiež pre Reset (Spinnin), Armada, Mental Asylum, High Contrast, Lange & Detox. Marka môžete poznať taktiež z jeho niekdajšieho zoskupenia Public Domain (1999), ktorí stáli za úspešnou a dodnes hrávanou skladbou Operation Blade, ktorá bola taktiež oficiálnym soundtrackom pre kino film Blade.

Za jeho dlhoročnú kariéru Mark precestoval celý svet a zahral si na väčšine známych eventoch ako sú A State of Trance, Creamfields, Tomorrowland, Qlimax, Dreamstate, Trance Energy, Defqon 1, Q-Dance, Dance Valley, Luminosity Beach Festival, Trance Nation, Gatecrasher a mnohých ďalších. Vy, ktorí ste zažili SK premiéru Marka Sherry na našom evente ešte v roku 2014, rozhodne viete, akú skvelú show a silnú porciu energie od jeho setu môžete u nás očakávať. O skvelý support sa postará domáca kvalitná zostava DJov Martin Michniak, Kristy Jay a Unbeat.

Už túto sobotu sa tak tešte na jazdu plnú ráznych beatov, melódií a nekončiacej energie! Vstupenky sú dostupné v predajnej sieti www.predpredaj.sk

TS