Dying Passion zverejnili nový videoklip a chystajú sa na turné!

Rock-crossoverová stálice Dying Passion zveřejnila nový videoklip ke skladbě „Vertical Edge“ z posledního alba Transient! Animovaný klip vznikl v produkci Dušana Mikulce a Pepy Prokopa (Cindy films).

Na duben pak skupina připravuje mezinárodní turné s finskou formací Embassy of Silence, českou část turné doprovodí belgická kapela Herfst a domácími hosty této koncertní série budou šumperští MadGod.

Foto_Dying_Passion_2014_3

Embassy of Silence je finská skupina kombinující progresivní složky s rockem a metalem, a to s notnou dávkou hravosti. Zajímavostí je, že složili a nahráli hymnu pro letní Mistrovství světa v americkém fotbale žen 2013. V současnosti dokončují nové album.

EoS_promo2012_1

Belgičtí Herfst se pohybují ve vodách melodického death/black metalu. Nekompromisní brutalita deathu se mísí s temnými a melancholicky laděnými linkami blacku s náznakem doomu. Svůj osobitý styl pojmenovali trefně „necromantic metal“. Za svou nedlouhou kariéru vystoupili po boku tak zvučných jmen jako Dark Funeral, Belphegor, God Dethroned, Vital Remains, Graveworm a dalších a nyní plni síly a očekávání zavítají do ČR

Šumperskou metalovou formaci MadGod lze jen težko zaškatulkovat do jednoho podžánru. Za dobu své šestileté existence prošli řadou změn a postupným vývojem nehledíc na hranice, tendence a metalcore trendy. Nynější tvorbu charakterizují hrubé vokály, které jsou ve stěžejních pasážích podpořené zpěvem a hutné riffy mísící se s rychlými sóly za doprovodu dunivé basy a pekelně rychlých bicích. Jejich debutové album vyjde na jaře ve vlastním nákladu.

TRANSIENT TOUR:

17/04/2014

Praha

Chapeau Rouge

18/04/2014

Brno

Eleven

19/04/2014

Karviná

Hard Cafe

20/04/2014

Šumperk

Bude upřesněno

24/04/2014

Helsinki (FIN)

Club Liberté

25/04/2014

Hyvinkää (FIN)

Jalostamo

26/04/2014

Riihimäki (FIN)

Escape

https://www.dyingpassion.com/
https://www.embassyofsilence.net/
https://www.herfst.org/
https://bandzone.cz/madgod
https://www.kontraproduction.cz/

Zdroj: Kontra Production