Dvojdňový hudobný festival Nestville Open Fest štartuje už tento piatok. Sľubuje žánrovú všehochuť, aj stretnutie so Samnthou Fox.

Multižánrový festival Nestville Open Fest 2019 v Hniezdnom, ktorý sa uskutoční už ôsmykrát, otvorí svoje brány už tento piatok. Zaujímavý hudobný, ale aj sprievodný program poteší všetky generácie. Výnimočný zážitok si odnesú aj štyria fanúšikovia Samanthy Fox.  

Hniezdne sa v dňoch  28. a 29. júna 2019 premení na miesto, ktoré sa vryje do pamäti vďaka pestrému hudobnému, ale aj atraktívnemu sprievodnému programu.Headlinerom podujatia sa tento rok stane ikona 80-tych rokov Samantha Fox.

Anglická speváčka prostredníctvom video pozdravu sľubuje skvelú šou i svoje najznámejšie hity. Okrem hudobného zážitku si štyria šťastlivci z festivalu odnesú i zážitok z osobného stretnutia so Samanthou Fox. Na facebooku Nestville Parku aktuálne prebieha súťaž o Meet & Greet.  „Samantha Fox bola snom či vzorom mnohých ľudí. Podarilo sa nám získať pár chvíľ z jej času mimo pódia, ktoré doprajeme návštevníkom. Do súťaže sa môže zapojiť ktokoľvek. Dvoch výhercov osobného stretnutia so Samanthou, ktorí si môžu do zákulisia pozvať sprievodnú osobu, žrebujeme deň pred štartom podujatia ,“prezradil spoluorganizátor podujatia Matúš Jaško.  Informácie o prebiehajúcej súťaži o stretnutie s legendárnou Samanthou Fox sú dostupné na  https://www.facebook.com/nestville.park/photos/a.281459631872569/2505524096132767/?type=3&theater

Na svoje si počas festivalu prídu nielen výhercovia stretnutia s anglickou headlinerkou. Návštevníkom sa vďaka autogramiádam, ktoré sa uskutočnia po jednotlivých vystúpeniach, budú venovať takmer všetci vystupujúci. 

Slovenským headlinerom bude Richard Müller, na ktorého hitoch vyrástla celá generácia. Aj samotný Rišo sa na blížiace podujatie teší „Strašne sa teším na Nestville Open Fest a dúfam, že prídete a budete mať takú istú radosť ako ja.

O zábavu a humorné situácie sa iste postará nekonvenčná trojica S Hudbou Vesmírnou. Prierez svojej tvorby ponúknu Sima Martausová, Gladiátor, Peter Cmorik, Kristína, Sima, NoControl, Čendeš, Oasis tribute. Na Jamajku návštevníkov vďaka Reggea prenesie kapela Akustika. Dav zaiste rozblázni jedna z najobľúbenejších východniarskych kapiel Heľenine Oči.

Zahájenie letných prázdnin  s nezabudnuteľnými zážitkami

V Nestville Parku je i tento rok postarané o skvelý detský program. Oslavu ukončenia školského roka  a štart prázdnin deti absolvujú spolu so spevákom  Mirom Jarošom. 

Ani tento ročník nebudú chýbať šarmantní hlavní hrdinovia z obľúbeného seriálu Oteckovia, ktorí v sobotu ponúknu Dobšinského rozprávky v svojom prevedení. Čítanie rozprávok bude prebiehať od 11:30. Následne sa aj títo fešáci presunú na autogramiádu. Pre najmenších je pripravených množstvo súťaží, atrakcií, detských divadielok, balónových či bublinkových show a omnoho viac! Zamaškrtiť si deti môžu v čokoládovom kráľovstve Nestville Chocolate.

Okrem hudobného a detského programu bude možnosť zatancovať si na Nestville Ibiza Párty, sledovať Nestville Rodeo Show na koňoch alebo si vychutnať pozeranie filmov v kine. Sprístupnená bude aj expozíciaNestville Park, vďaka ktorej návštevníci nahliadnu do tajov výroby whisky, ale aj ľudového remesla.

Vstupenky na multižánrový festival  Nestville Open Fest 2019 sú dostupné v sieti Ticketportal:  https://www.ticketportal.sk/event/Nestville-Open-Fest-2019

 

Zdroj: TS