Dvadsiaty release na Soluble Recordings!

Od zrodu Soluble Recordings uplynulo takmer jeden a pol roka a za tento pomerne krátky čas si Slovenský house label stihol vybudovať slušné renomé na poli underground house music.

Pri tejto príležitosti label nedávno ohlásil už v poradí dvadsiaty release, ktorým je kompilácia “Soluble VA Picks Vol. 1“. Kompilácia obsahuje 9  kvalitných trackov o ktoré sa postarali  Dave B. (Slovensko), JonnyBee (Taliansko), BeatFoot (Slovensko), Funman (Tunisko), V i v i d (Pakistan), Pt Kozel (Slovensko), Miroslav Krstic (Srbsko) a šéf labelu Bollo (Slovensko). Pestrosť vo výbere trackov,  zaručuje, že každý by si mal vedieť nájsť svojho favorita. ☺

Týmto by sme vás zároveň radi pozvali na klubový večer Soluble Sessions, ktorý sa uskutoční vo šťvrtok 16.02.2012 v Bratislavskom Nu Spirit Clube. O kvalitnú hudobnú nádielku sa postarajú Kristoff (Soluble Recordings/SK), Bollo (Soluble Recordings/SK) a headliner večera DJ Joe Joe (Digital Konfusion/FM4 Radio/AT). Nebude chýbať ani Remo, ktorý to celé okorení svojim trubkárskym umením.

Soluble
SLBR020

Go to Beatport.comGet These TracksAdd This Player

Soluble Session

Zdroj: Soluble
Publikoval: Redakcia GREGI.NET