Dubstep je mrtvý, mech žije trap!

Už 4.3. Praha pozná odpověď na otázku „co to je ten trap?“ BOOMBOX je zpátky a „Don’t call it a comeback.“ Přes 5 let mejdany v Lucerně zpříjemňují klubový život ve městě věží.

Když se do Prahy vezou čerstvý styly – bassline, b’more club, baile funk, grime, zef rave rap, dubstep, často se vykládaj v klubu s kulatým parketem. Tady jste prvně pařili na lidi jako Sinden, Die Antwoord, DJ Shadow, Dizzee Rascal, Boy Better Know, Toddla T, Kid Sister, DJ Feadz, Diplo, Rusko… A je tedy tak akorát na čase “na místo činu” přivézt další klubovou bombu. 4.3. skončí temno, jarní sedmikrásku do klopy a dorazit, přijede kanadský fenomén Lunice a Praha se bude třást při poznávání co je trap!

Lunice je bez dlouhých debat jedno z nejžhavějších producentských jmen současnosti. Jak jsme na to přišli a co tak rozbublalo rtuť toho pomyslného teploměru, kterým jsme to tak bleskově naměřili? Je toho víc. Když jste mlaďas, na scéně 4 roky, ale vaše pecky a remixy vychází s razítky labelů jako je Diplův Mad Decent, XL Recordings, LuckyMe, Young Turks, Big Dada, Palms Out Sounds, Warp nebo Top Billin’ musíte mít skills, kliku nebo solidní protekci od kámošů (to už je minimálně zvýšená teplota).

[soundcloud url=“https://api.soundcloud.com/users/64687″ params=““ width=“ 100%“ height=“450″ iframe=“true“ /]

Jestli se jeden z nich jmenuje Hudson Mohawke a založí s vámi projekt TNGHT, který převálcuje taneční parkety roku 2012 v obdivně pobublávající padrť a mezi trubadúry, co vám s jazykem na vestě stojí u dveří a čekají na bubny, se řadí i Kanye West a aby to bylo dostatečně „ofišl“, podabuje na pódiu během vašeho hraní v NYC, tak se dost možná shodnem, že na tomhle Luniceovi asi něco bude, co (aka teploměr říká: „synku, ty úplně hoříš!“)?

No a teď když k tomu studiovému talentu přidáme ještě ten gejzír energie, co z něj tryská na pódiu. Gejzír ještě větší a divočejší, než je třeba Rusko, bude snad už nade vší pochybnost, že 4.3. zazáří LuniceLucerně triumfálně jako hvězda jasná a všichni, kdo to přijdou zažít, trika propotit a střevíce protančit, budou mít na co vzpomínat, ne? Tenhle jedinečný koktejl beatů, basů, elektroniky a pódiového charizma se jen tak nepodává.

Trap Boombox
LUNICE
(TNGHT, LuckyMe, Mad Decent) /CAN/
Support: ABAB & Tenten (Dada, Praha), DJ Tuco, Gruzo
4.3.2013, Praha, Lucerna Music Bar
www.facebook.com/boomboxparties

www.facebook.com/events/132037746958536/?ref=22

www.boombox.cz/04-03-2013_TRAP_BOOMBOX-_Lunice/

Zdroj: Boombox