DUB PISTOLS VE STŘEDU ROZPARÁDÍ PRAHU.

Jedno z nejzásadnějších jmen svého žánru, britská kapela Dub Pistols, vystoupí ve středu 8. května v pražském Lucerna Music Baru. Před i po Dub Pistols zahraje DJ a producent MikkiM. Vstupenky jsou v předprodeji za 450 Kč (+ poplatky) na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru, na GoOut.cz a v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Na místě pak za 550 Kč. 

Partička kolem frontmana Barryho Ashwortha brázdí světová pódia už skoro čtvrtstoletí a už ve středu se hoši vrátí na pódium Lucerna Music Baru v plné parádě. Těšte se na explozi energie a typický Dub Pistols sound plný dubu, reggae, ska, breaků a drum and bass.

Zatím poslední album Crazy Diamonds je osmou studiovou nahrávkou kapely a obsahuje řadu skvělých hostovaček, kterých se zhostili třeba dancehalloví Beenie Man a Cutty Ranks, reggae zpěvák Earl Sixteen, hiphopoví Too Many T’s, Ragga Twins a mnoho dalších jmen.

Společně s Dub Pistols se v Lucerna Music Baru představí i domácí DJ a producent MikkiM, z jehož dílny pochází povedený remix sklady Boom od Dub Pistols https://www.youtube.com/watch?v=gOtmM4wKKkk.

Oficialní Facebook událost: https://www.facebook.com/events/361678927980214/
Ticket link: https://www.musicbar.cz/program/dub-pistols-uk-4/

DUB PISTOLS / UK
support & after: MikkiM
8. 5. 2019, doors 20:00
Lucerna Music Bar, Praha
www.dubpistolsmusic.co.uk
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.instagram.com/lucernamusicbar
www.twitter.com/lucernamusicbar

Zdroj: Lucerna Music Bar