Drum and bassová halová akce Let It Roll Winter 2017 se odehraje už tuto sobotu!

Už za několik dní se pražskými ulicemi prožene přílivová vlna milovníků drum and bassu (nejen) z celé Evropy lačnící po pořádné náloži tučných beatů. A přesné té se jim také v sobotu 25. února dostane na letňanském výstavišti EXPO PVA!

Tam už tou dobou budou čekat dvě haly plné těch nejlepších jmen z drum and bassové scény. Factory Stage, v čele jejíhož lineupu stojí nezastavitelný Andy C a oblíbený Wilkinson, představí melodičtější subžánry drum and bassu, a na Madhouse Stage, které velí nemilosrdní Black Sun Empire, zavládne nefalšované neurofunkové peklo.

To je však jen pomyslná “špička ledovce” sáhodlouhého seznamu vystupujících s notoricky známými jmény jako Gridlok, Maztek, Lenzman, InsideInfo, Delta Heavy, The Prototypes či Misanthrop s třešinkou na dortu v podobě premiérových vystoupení Majistrate, 1991, Annix a Ivy Lab.

Kromě nové dekorace – šest metrů vysokého robota nesoucí na prsou nový symbol festivalu (Madhouse stage), se návštěvníci mohou těšit na pohyblivou Factory stage.

Nové prostory výstaviště PVA Letňany, kam se festival přesunul z výstaviště EXPO, pak zajistí dost pohodlí pro všechny, a díky nejmodernějšímu technickému zázemí si navíc budete moci vychutnat zase o stupeň lepší světelnou show.

Vstupenky na Let It Roll Winter 2017 jsou stále v prodeji přímo na webu www.letitroll.cz v sekci VSTUPENKY a rychle mizí, jestli tedy ještě nemáte ten svůj, nezaspěte!

Oficiální webové stránky: www.letitroll.cz, www.letitroll.eu
Facebook page: www.facebook.com/letitrollcz,
Facebook event: https://www.facebook.com/events/165131553913536/
Link na předprodej vstupenek: https://www.letitroll.cz/vstupenky/let-it-roll-winter-2017-5687227c.html

Zdroj: LiR