Druhým zahraničným headlinerom „Hip Hop Žije“ bude americký raper a spevák Gunna!

Tohtoročnú letnú sezónu už čoskoro otvorí unikátny festival „Hip Hop Žije“. Tento rok je historicky najväčší, vystúpi na ňom až 150 účinkujúcich na 4 stageoch a na svoje si prídu fanúšikovia old school aj new school rapu. Pre tých druhých majú organizátori naozaj fantastické prekvapenie. Tento rok sa im podarilo dotiahnuť do Bratislavy skutočne  veľké mená svetového rapu.

Foto: Matúš Zeťák | matuszetak.com

K JA RULE-ovi teraz pribudol predstaviteľ novej hip-hopovej generácie GUNNA. Aj napriek mladému veku už stihol pôsobivú kariéru. Na konte má niekoľko hitov s miliónmi vzhliadnutí na YouTube, spolupracoval s menami ako Lil Yachty, Offset, či Playboi Carti a aktuálne koncertuje po svete so svojou vymakanou šou. Nenechajte si ujsť „Hip Hop Žije“. Festival sa uskutoční na Zlatých pieskoch od 28-ho do 30-ho júna.

„Hip Hop Žije“ oznámil meno ďalšieho hudobníka svetového formátu, ktorý zavíta do Bratislavy. Na Zlatých pieskoch vystúpi aj mladý Američan GUNNA.

„Je to vynikajúci hudobník, ktorý je vo svete veľmi populárny. Napriek mladému veku sa má čím pochváliť, je to asi aj preto, že muzike sa venuje od 15-tich rokov, teda viac ako dekádu. Jeho hity ako „One Call“ „Three Headed Snake“ a ďalšie dosiahli milióny views na YouTube. Aktuálne koncertuje v Európe a som naozaj rád, že sa nám ho podarilo dohodnúť aj na vystúpenie na našom festivale, “ vraví jeden z organizátorov „Hip Hop Žije“ Boris Marhanský.

Foto: Matúš Zeťák | matuszetak.com

GUNNA je spolu s JA RULE-om zahraničným ťahákom, no tých česko-slovenských je oveľa viac. Ani tento rok nebudú na „Hip Hop Žije“ chýbať najväčšie mená našej rapovej scény.

 „Tento rok bude „Hip Hop Žije“ ešte väčší a ešte lepší ako sú naši fanúšikovia zvyknutí. Máme 4 pódiá a vystúpi na nich historicky najviac interpretov – vyše 150, medzi nimi samozrejme nebudú chýbať Rytmus, Majk Spirit, Separ, Strapo, Kali, Kontrafakt či Sima. Všetci sa na festival tešia a veria, že nám počasie vyjde tak skvelo ako vlani. Predpovede sú zatiaľ optimistické.  Robíme všetko preto, aby bol fanúšikovia rapu veľmi spokojní. Na Zlatých pieskoch ich teda ako každý rok čakajú fantastické vystúpenia, skvelá atmosféra, ale aj tradične výborný servis,“ uzatvára Boris Marhanský.

„Hip Hop Žije“ bude na bratislavských Zlatých pieskoch 28-ho až 30-ho júna. Lístky sa predávajú v sieti Ticketportal (https://www.ticketportal.sk/event/HIP-HOP-ZIJE-FESTIVAL-BRATISLAVA-2019).

Zdroj: Propaganda House s.r.o.