Druhý Warm-Up festivalu Mighty Sounds: The Creepshow!

Další ze série hudebních akcí předcházejících festivalu Mighty Sounds se uskuteční už v sobotu 17. května v pražském klubu Rock Café. Bude se jednat o špičkovou rock’n’rollovou jízdu, kterou obstarají kanadští The Creepshow.

the creepshow

Kapela se vloni ukázala na Mighty Sounds s novou zpěvačkou Kendou, a to v nejlepším možném světle. Laťka nastavená původní zpěvačkou Sarah (nyní spolupracuje s projektem Walk Off The Earth) byla vysoko – veškeré pochybnosti o kvalitách nové frontmanky však v červenci v Táboře padly. Prvotřídní psychobilly s příměsí melodického punku tak doplňuje charismatický ženský zpěv a bezesporu je také na co se dívat.

The Creepshow, kteří u nás houfně nabírají členy do fanouškovské základny každým koncertem, v sobotu v Rock Café doprovodí domácí Gold’n’Drunkards se svým punk’n’rollem. Vstupenky na další narozeninový warm-up festivalu Mighty Sounds lze zakoupit za cenu 250,- Kč přímo v klubu Rock Café, za cenu 270,- Kč v sítích SMS Ticket, Eventim, Ticketportal a Ticketpro nebo za 320,- Kč na místě.

*THE CREEPSHOW (CAN)*
Gold’n’Drunkards (CZ)
17. května 2014
Praha, Rock Café
start: 20:00
vstup: 250,- / 270,- / 320,- Kč
akce na facebooku: https://www.facebook.com/events/521438894631976/
https://www.mightysounds.cz/
https://www.facebook.com/TheCreepshowOfficial
https://www.rockcafe.cz/

Mighty Warm-Up The creepshow_17_5_2014

Zdroj: Mighty Sounds