Dra:m: Fanoušci Drum & Bassu pozor, Kyjovem se opět rozezní lámané beaty!

Mixmaster DJ Sayko, rezident naší akce Dra:m, si tentokrát pozval opravdovou vypečenost, tuzemskou exportníjedničku Forbidden Society! A support nebude o nic méně zajímavý. Line-up jsme totiž sestavili tak, aby na sebe všechny DJské sety navazovaly a celý večírek gradoval od samého začátku až do posledního setu.

Kromě muziky máme pro vás taky soutěže o volné lístky a trička. Jedna soutěž poběží na Facebooku a druhá naInstagramu, tak to čekněte a my už teď přejeme hodně štěstí!

Nyní ale k party samotné. Kdo že to přijede zahrát?

Forbidden Socitey (Forbidden Society Recordings)

Možná právě díky ovlivnění širokým spektrem žánrů, od ostrých metalových poloh a špinavosti punku až po subžánry hardcore, gabber či breakcore, jsou jeho sety plné nezaměnitelné energie. I přes zmíněné vlivy to všakvždy byla zejména vlastní hudební produkce jako epicentrum dění a v Kyjově tomu nebude jinak. Netřeba dalších slov, prostě Forbidden Society,kvalitní produkce, vyhlášená živá vystoupení, tečka.

Sayko (Razcals)

Tuto živoucí legendu a drtiče parketů není potřeba nějak představovat. Kromě djingu se věnuje i vlastní tvorbě. Ta mu vyšla na labelech Close2death, Deafmuted, Darktide, Sun Side rec. a Blast Furnacerec. Když náhodou nedělá hudbu, tak tvoří muziku, naplno se věnuje produkci tracků a odpočívá tvorbou písniček.Inu Sayko, hudebník tělem i duší. Autor skladeb v projektu Dyes se zpěvačkou Vera Muse, spoluautor v drum andbassovém projektu Razcals.

Soldik (Drumandbassvinyl.cz)

Po zasloužené dovolené se ke gramofonům vrací DJ Soldik, majitel vinyl shopu www.drumandbassvinyl.cz ,se kterým spolupořádáme DJ Contest. Soldik, dj a sběratel v jedné osobě, se začal specializovat na hranístarých a osvědčených klasik. Čekejte to nejlepší z labelů Virus, Bad Company, Cause 4 Concern neboRenegade Hardware!

Rejny (Nonoise)

Z Uherského Hradiště přijede provětrat Nětčice neurofunkem DJ Rejny, zástupce Nonoise crew. Po nářezu, kterýpřed ním zahraje Forbidden Society, očekávejte volné pokračování s notnou dávkou jak ostřejších, takdeepovějších poloh.

Shmin (Beat Collision)

Břeclavský DJ Shmin se na minulé Dra:m velice dobře osvědčil a vykoledoval si tak účast i na dalším dílu.Podobně jako minule to bude vybalancovaný mix jak prověřených, tak čerstvých fláků od deepovek potechstep. 

Jedno DJské místo zůstalo záměrně prázdné a vyplnit ho můžeš právě ty, pokud ovládáš gramce a vinyly.Podmínky a pravidla soutěže najdeš v události.

O originální vizuální stránku se opět postará artista od slova art, VJ Ledabyl, který doputuje společně se svouvelkoplošnou videoprojekcí.

Dra:m w/ Forbidden Society
pátek 27. 3. 2020
Kyjov, Klub Nětčice (Kostelecká 2650/2a, 697 01 Kyjov)
Forbidden Society Sayko
Soldik Shmin Rejny
DJ contest winner VJ ledabyl
Vstupné 150 CZK / 6 EUR
Fb událost https://bit.ly/383GjOG
https://www.facebook.com/sound44com/
https://www.facebook.com/klubnetcice/
https://www.instagram.com/sound44com/

Zdroj: TS