Do Levíc sa rúti Zumba tornádo!

Všetci milovníci tanca, horúcich latinsko-amerických rytmov a energického cvičenia Zumby, držte sa! Z Brazílie sa totiž rúti tornádo a má namierené priamo do levickej športovej haly! Tornádo Zumby, tanca a nespútanej zábavy. Dátum 28.04.2012 si zakrúžkujte v diári červenou fixkou, pripravte hlasivky, vybavte voľno, nachystajte Zumba oblečko, pretože na tejto akcii nemôžete chýbať!

Štvrtá edícia Zumbathonu sa uskutoční v levickej športovej hale dňa 28.04.2012 od 13:00 do 16:00 hod. Tri hodiny Zumby spestria inštruktori z troch kontinentov – z Ameriky, Afriky a Európy. O tom, že Zumba spojila celý svet už niet pochýb. Cvičí sa v 125 krajinách sveta a 28.04.2012 dokážeme, že aj Levice milujú Zumbu.

ZUMBA

Tešiť sa môžete na sexi inštruktora z Brazílie – Ronalda a temperamentného inštruktora China z Nigérie. Nebudú chýbať ani inštruktori z celého Slovenska!

Vstupenky si môžete rezervovať niekoľkými spôsobmi za zvýhodnené vstupné. Prvých 50 záväzných rezervácii za 8,50,- Eur! (Už vypredané! ) Registrovať sa môžete e-mailom (meno, počet osôb, kontakt) na info@zumba-party.sk, telefonicky, SMS na čísle 0910 484 060, alebo osobne na našich hodinách Zumby v Leviciach v telocvični 4. ZŠ. Ak si zarezervujete lístok do 27.04.2012, zaplatíte 9,50,- Eur, lístok bez rezervácie na mieste už stojí 11,-Eur.  Nie si fanúšikom Zumby, ale chceš zažiť toto Zumba šialenstvo? Príď ako divák za 2,- Eur!

V cene vstupného majú účastníci zabezpečený pitný režim, šťavnaté občerstvenie, darčeky pri vstupe, tombolu so skvelými cenami, predaj originálneho Zumba oblečenia v Zumba shope a líčenie pre každého zdarma.

Cez deň zažijete Zumbu ochutenú brazílskym karnevalom, jeho nenútenou veselosťou, zmyslom pre dobrú hudbu a divokú atmosféru. A čo s nahromadenými endorfínmi večer? Príďte si zatancovať na Kubu! Do levického Bowling dance clubu na hriešne dobrú Kubánsku Zumba noc 2.

zumbaparty

Zdroj: Peter Švaral
Publikoval: Redakcia GREGI.NET