DnB Fusion: 20. januára v Nitre!

Ahojte ľudkovia! V prvom rade by sme vám chceli popriať zo všetkého len to najlepšie do nového roka! Prinášame vám piate pokračovanie akcie DnB Fusion, ktorá bude premiérová v roku 2012. Vyzerá to tak, že koniec sveta sme znova prežili, takže s veľkou chuťou môžme pokračovať v tom čom sme začali.

Ako obvykle sme vám zavolali nových hostí, ktorých ste ešte nemali možnosť vo vinyle počuť. Prvým bonbónikom je dj, ktorého nástup na slovenskú scénu bol veľmi rýchly. Prvý kontakt s gramofónmi mal v roku 2003 a už rok na to sa stal víťazom súťaže v DJ-skej zručnosti – Jim Beam Music Wanted DNB DJ. Patrí taktiež do bookingu Signall, ako náš Decembrový hlavný hosť. Zahrať nám dôjde DJ KUKURICA :-)

Druhého hosťa môžete vidieť v šalianskom Metroklube už od roku 2005. Objavil sa už vo väčšine slovenských klubov. Je rezidentom akcie Decadance, ktorej sa v dnešných dňoch ešte stále aktívne zúčastňuje. Ako druhý hosť sa nám predstavý vo Vinyl Music Pube DJ GRASSHOPPER.

Zahráme Vám do tanca samozrejme aj my rezidenti akcie Mr.Baker, Pronk a Tee.

Sme si istí, že to bude znova noc plná kvalitnej hudby a skvelých dj-ov. Vidíme sa teda 20.01.2012 vo Vinyl Music Pube v Nitre. Pozvánky kľudne rozpošlite aj známym, aby sa nás tam pozbieralo čo najviac pre vytvorenie výbornej atmosféry. Dovidenia.;-)

LINE UP:
K U K U R I C A
GRASSHOPPER
PRONK
TEE
MR.BAKER

https://dnb.sk/artist/kukurica/
https://dnb.sk/artist/grasshopper-scribner/
https://www.myspace.com/grasshopperlandingstage
https://www.myspace.com/dj.pronk
https://www.soundcloud.com/dj-pronk
https://www.dnb.sk/users/TEE/
https://www.myspace.com/dj.tee

ENTRY: 2eur

DNB

Zdroj: DnB Fusion Team
Publikoval: Redakcia GREGI.NET