DNA si na motorovom člne hľadá ideálnu ženu!

Raper DNA využil leto a nakrútil nový videoklip k pesničke z jeho aktuálneho albumu Revolucionar. Výber padol na skladbu Scifi žena, v ktorej hosťuje aj Peter Kotuľa. DNA ho nenechal iba spievať vokály, zavolal ho aj do klipu. Treba povedať, že ho volal na niekoľkokrát, pretože termín sa stále posúval. DNA pozná dôvody.


“Stále sa čakalo na dobré počasie a slnko. Chceli sme, aby bol klip pozitívne ladený, takže sme potrebovali dobré počasie, nehovoriac o tom, že slnko vždy dodá najkrajšiu prirodzenú farbu. A ešte sme mali prichystanú scénu na motorovom člne, ktorá by v daždi stratila význam. Sledovali sme predpovede a nakoniec nám vyšlo krajšie počasie, ako sme si mohli vôbec priať.”

DNA

Scenár pre videoklip ku skladbe Scifi žena bol už pred samotným točením rozdelený na 3 časti. Epizódne úlohy sa točili v byte, večer sa nakrúcali hromadné scény v klube na petržalskom nábreží a hlavná časť sa odohrávala na Dunaji na motorovom člne. DNA sa na ňom preháňal bez “vodičáku.”


“Jazdil som bez papierov a na otvorenom Dunaji, z toho som mal trochu rešpekt. Keď už som sa ale s člnom zoznámil, išlo to krásne. Natáčanie bolo príjemné aj preto, že tam vystupovalo asi 15 dievčat. Pesnička je totiž o hľadaní tej pravej na celý život.”

Nakrúcanie videoklipu Scifi žena trvalo iba jeden deň, zato od rána do noci. Všetko sa stihlo aj vďaka tomu, že DNA si na výrobu klipu vybral najlepších odborníkov na Slovensku a samozrejme preto, že presne vedel, čo chce dostať na obraz.

“Nemám rád klipy, kde sa nič nedeje. Ja som vedel presne, čo chcem natočiť a čo v klipe chcem mať. Námet som v hlave nosil, už keď som písal pesničku na album. Vždy, keď píšem text, v hlave sa mi premieta, ako by to malo vyzerať vo videoklipe.”

Klip ku skladbe Scifi žena je teda na svete. Po dvoch mesiacoch príprav, zháňania rekvizít a komparzu si môže DNA na chvíľu oddýchnuť. Vo forme sa bude udržovať koncertovaním a písaním nových skladieb.

Zroj: Maca Schmidtová – PR manager rapera DNA
Publikoval: Redakcia GREGI.NET