DJ Sense na Soluble Sessions!

Prvá oficiálna klubová noc Slovenského underground house labelu Soluble Recordings sa odohrá už vo štvrtok 14.07.2011 v Bratislavskom NuSpirit klube. Okrem zakladateľa labelu Bolla ktorý odohrá svoj deephouseový mix v sprievode trubkára Rema sa Vám predstaví aj český Dj Sense ktorý produkuje a vydáva na Soluble Recordings pod aliasom Munchies.

Sense začal hrávať okolo roku 1998 ako dj Mescal v Pardubickom klube Yellow dog. Po tom ako sa v roku 1999 vrátil späť do rodného mesta Hradec Králové, začal organizovať pravidelné a úspešné parties v klube El Diablo pod názvom Stereophonic. V prvej tretine 2000 začal organizovať svoju párty “Lost Banana” v Chrudimskom klube R-club, kde hral rôzne odnože house music. Na akcii si zahrali mená ako Quadrant Sound System, Lumiere, Tráva, Tvyks, Rai, Diome, U Merkura SS, Over 3, Daen + Groove Company a mnoho ďalších.

V zime 2002 sa zrodila jeho rezidentná noc “Bocca Chica“ v klube Event v Hradci Králové kde hrával prevažne prevažne funky house. V rámci tohto eventu si zahral po boku mnohých djov ako Matthew Bandy, Chris Goss, Alejo Galvez, DJ Sean, Baz, Elove, Groove Federation, JR From Dallas, Natasza nad Oscar six, Tangun & Discouraged Ones, Da Sunlounge, Sound Diggers, Tommy Largo, Pat Heart, Kinky Movement, Afrodrops, Kel Quadrant, Arco, Diome, Martin Haberland, David Bowles, Maroš Glaubic, Rai, Loutka, PC, Josef Sedloň, Tvyks, Lucas, Baloo, Andrea Fiorino, Javas, Sean Porn & Comfy Rob, Koala, Face, Ladida, Lucky Bob, Javas mnoho iných.

Ako dj navštívil od roku 2000 mnoho klubov a festivalov z ktorých môžeme spomenúť Roxy, Radost FX, Chateau Rouge, Prozak (PL), Quasar PL), Astra (PL), Underground Club (PL), Event, Central Station, Perpettum, Summer of Love, Svojšice, Mácháč, Sázava Fest, Aquaphonic, Hangáry 2006, R-Klub, Event, El Diablo, L-klub, Yellow Dog, atď.

Ako producent sa venuje prevažne tvorbe Deep House a jeho tracky nájdeme na labeloch ako Funkfield Recordings, Pin Up Recordings či už spomínanom Soluble Recordings.

Soluble

Zdroj: Soluble
Publikoval: Redakcia GREGI.NET