Dirty Blondes jazda pokračuje s novou speváčkou!

Dirty Blondes se po pauze vrací na festivalová a klubová podia. Po krátkém hledání nové zpěvačky se v květnu za mikrofon postavila Dana Yousifová. “Blondýny” v nové sestavě už mají za sebou několik koncertů včetně vystoupení na Colours of Ostrava, plzeňské Živé ulici nebo SázavaFestu.

Kapela Dirty Blondes se po krátké pauze a personálních změnách vydala opět do víru koncertování, a to v ještě silnější sestavě. Změna proběhla i na postu bubeníka, kterým se stal Domek (ex-Selfish).

Kapela přiznává, že v ní panovalo velké očekávání, jak se v nové sestavě zvládnou živá vystoupení tak, aby se zachovala jejich pověstná energie. Již po pár koncertech je jasné, že se kapela sehrála velice rychle a setkání s Dančou bylo to nejlepší, co mohlo Dirty Blondes potkat. Je to patrné i z reakcí fanoušků na koncertech, kteří si show od srdce užívají.

7f323e74-034a-45ab-9599-4973ee862b20

“Během pauzy se nás lidi často ptali, jestli se nepřejmenujeme nebo neuděláme úplně jinou kapelu, ale my jsme nechtěli a věřili, že najdeme tu pravou osobnost, která nás posune dál”, přibližuje vznik nové sestavy kytarista Tomáš Hamernik.

“Teď toho máme hodně před sebou, pomalu začínáme dělat na nových věcech. Chtěli bychom co nejdřív nahrát novou písničku a natočit klip. Čeká nás i dost klubových koncertů včetně turné ve Švýcarsku, na to se hodně těším”, prozradila Dana.

Jak to Dirty Blondes v nové sestavě jde, se můžete přesvědčit už 23.9. v Rock Café, kde je čeká koncert na podporu dětí z projektu Bojovat srdcem. Podle Tomáše to pro ně bude speciální akce: “Děti z projektu Bojovat srdcem nám pomohly při našem vystoupení na loňském Megatonu a my jim to teď budeme moci oplatit. S námi tam vystoupí ještě kámoši z kapel Vees a Ant Mafia. Bude to skvělej mejdan pro dobrou věc, proto všechny srdečně zveme”.

https://www.facebook.com/dirtyblondes
https://bandzone.cz/dirtyblondes

Zdroj: Dirty Blondes