Deströyer 666: Predstaví v Prahe dlho očakávaný nový album.

Blasfemický thrash / black v podání Deströyer 666 se znovu objeví v Česku. Hrát se bude především z čerstvého alba Wildfire, která vychází dlouhých sedm let po předcházející desce Defiance. Na blackmetalové scéně se Deströyer 666 pohybují přes 20 let, kdy v Austrálii vznikli jako projekt frontmana a jediného stálého člena kapely, který si říká K. K. Warslut.  

Na novém albu Wildfire, které vychází koncem února Season Of Mist, frontmana doprovází sestava ostřílených veteránů blackmetalového undergroundu – švédský bubeník Per Karlsson (In Aeternum, Nominon), anglický kytarista Roland C. (Cruciamentum, Grave Miasma). Warslut angažoval také nového koncertního hráče na baskytaru, kterým je chilský muzikant Felipe Plaza (jinak také členem kapel Procession a Nifelheim).

Supportem na koncertě švédský black/death Bölzer a temný industriální noise/ambient v podání švédských Trepaneringsritualen. Vstupenky na koncert jsou k dispozici ve všech běžných předprodejních sítích a také prostřednictvím webu pořadatelské agentury na adrese www.obscure.cz.

Destroyer666_band_live

FB event: https://www.facebook.com/events/961026450618712/

Další související linky:
https://www.facebook.com/destroyer666page/
https://www.facebook.com/erosatarms/
https://www.facebook.com/Trepaneringsritualen/
www.obscure.cz

Deströyer 666 (AUS/NL), Bölzer (CH), Trepaneringsritualen (SWE)
12.4. 2016 od 19:00
Nová Chmelnice, Praha

D666_poster

Zdroj: OBSCURE PROMOTION / BRUTAL ASSAULT AGENCY