Depeche Mode – Delta Machine Tour 2014

Depeche Mode oznamujú druhú časť Delta Machine Tour 2013/14, v rámci ktorej kapela vystúpi v arénach v európskych mestách. Na zimnom štadióne Onreja Nepelu v Bratislave sa Depeche Mode predstaví 6. februára 2014.

Kvôli obrovskému záujmu fanúšikov Depeche Mode, priekopníci elektronickej hudby, oznámili druhú sériu koncertných termínov svojho „World Machine Delta Tour“.

V súčasnosti prebiehajúce turné po štadiónoch a festivaloch je mega úspešné – takmer všetkých 38 koncertov je vypredaných niekoľko týždňov resp. mesiacov pred ich konaním. Fanúšikovia budú teraz mať druhú šancu vidieť toto fantastické trio  v zložení Dave Gahan, Martin Gore a Andy Fletcher – a to v rámci ich turné po arénach, ktoré sa uskutoční koncom roku 2013 a začiatkom roku 2014.

Depeche Mode, ktorí oslavujú viac ako tri desaťročia na hudobnom výslní a ktorí doposiaľ predali viac ako 100 miliónov nosičov, nedávno vydali trinásty štúdiový album Delta Machine.

Jeden z hudobných kritikov na konto tohto albumu povedal, že to je ich najpôsobivejší, najgotickejší, najbláznivejší a najlepší elektronický album od vydania titulu Violator.

AK STE NESTIHLI ICH NEZABUDNUTEĽNÝ KONCERT DEPECHE MODE NA ŠTADIÓNE NA PASIENKOCH PRED MESIACOM, MÁTE JEDINEČNÚ PRÍLEŽITOSŤ VIDIEŤ A POČUŤ ICH NAŽIVO 6. FEBRUÁRA 2014!

PREDPREDAJ BUDE ZAHÁJENÝ 19.JÚNA  2013 O 9:00 HOD.
VSTUPENKY: WWW.XL.SK

Zdroj: XL