Demi Lovato predstavuje svoj letný party song Sorry Not Sorry!

Už je to viac ako rok, odkedy americká speváčka Demi Lovato predstavila svoj posledný sólový singel. Balada Body Say vtedy vyvolala veľký rozruch, a to aj vďaka provokatívnym, takmer nahým promo fotkám a zdá sa, že o Demi budeme veľa počuť aj tento rok! Práve totiž predstavuje svoj nový singelSorry Not Sorry, v ktorom si rozhodne nedáva servítku pred ústa a nakrútila k nemu aj horúci videoklip.

Pieseň Sorry Not Sorry so speváčkou zložil aj uznávaný americký producent Sean Douglas, ktorý sa podpísal, okrem iného, pod hitmi Christiny Aguilery, Chrisa Browna, či Pitbulla. O produkciu sa postaralOak Felder (Alessia Cara, Bea Miller, Britney Spears).

Skladba je typickým veselým party songom, ktorý by nemal chýbať na žiadnom poriadnom letnom žúre. A presne tomu Demi uspôsobila aj videoklip – usporiadala veľkú bazénovú párty, na ktorú pozvala desiatky svojich priateľov. Najzaujímavejšie momenty neskôr boli zostrihané a zverejnené ako oficiálne video k singlu. Pozornému oku diváka určite neujde aj účasť niekoľkých známych osobností – v klipe si zahrala napríklad Paris Hilton, rapper Wiz Khalifa, ako aj herec a spevák Jamie Foxx.

Zdroj: WS