DeepRhythm: 12. augusta v Radosti!

12. augusta sa v bratislavskej Radosti odohrá ďalšie pokračovanie eventu, striktne zameraného na nekomerčné odnože house music. Párty pokračuje tentokrát v piatok so špeciálnym hosťom. Bude nim duo Sensoreal alebo tiež Keče a Chris, úspešní producenti, remixéri a majitelia labelu Seta. Sekundovať im bude rezident večera Shifter.

Písal sa rok 1995, kedy Keče spoločne s Dodo.manom začali vysielať na popradskom regionálnom rádiu Tatry vôbec prvú reláciu na Slovensku zaoberajúcu sa čiste tanečnou hudbou s vkusným názvom Understand The Dancefloor. Celých 6 rokov valcovali obaja protagonisti nielen slovenské kluby. V roku 2007 vzniká projekt Sensoreal (odvodený z anglického spojenia sense of real – vnem pravdy), ktorý je výsledkom spolupráce Kečeho a Christiana Florio. Za tento relatívne krátky čas majú za sebou množstvo vydaných trackov a remixov, ktoré vyšli na rešpektovaných značkách ako sú švédsky Soma Records, nemecký Treibstoff a Still Vor Talent alebo náš Seta Label. Ich najnovšie EP Red Door vydané spolu s remixami, o ktoré sa postarali poľskí Pol_On a španiel Alex Sosa v októbri tohto roku zožalo veľký úspech a skvelé ohlasy aj od svetových DJov ako sú Joris Voorn, Martin Eyerer, Someone Else, Fabio Almeria, Mike Kelly, Omar Salgado a podobne.

Nesľubujeme Vám gogo tanečnice ani ohňovú šou, ale prierez aktuálnej elektronickej hudby, ktorá nás baví. Rovné beaty začneme servírovať už od 21:00 za symbolické vstupné 3,- eurá. Príďte si spoločne s nami vychutnať výber toho najlepšieho, čo deep house aktuálne ponúka.

DeepRhythm – Radosť Music Club
12.8.2011 – Obchodná 48, Bratislava
Start: 21:00
Entry: 3,- €
Sensoreal (seta,soma,triebstoff)
Shifter (deeprhythm)

Pri vstupe dostane každý jeden drink k svojmu prvému zdarma!
https://www.facebook.com/event.php?eid=228509177187956&ref=mf

Deep Rhythm

Zdroj: Radosť
Publikoval: Redakcia GREGI.NET