Deathmetalový svátek v Bratislavě! Obituary i s novým albem v Randalu!

Deathmetaloví veteráni Obituary v Bratislavě! Legenda žánru přiveze do Randalu zbrusu novou desku. Fanoušci se samozřejmě dočkají i osvědčených kusů ze zlaté éry floridského kvintetu. Koncert otevřou černoknežníci Absu a deathmetalová stálice Beheaded.

Praotce death metalu Obituary není třeba dlouze představovat. Vznikli už v roce 1984, svůj současný název získali o čtyři roky později. Na přelomu 80. a 90. let vybrousili k dokonalosti svůj rukopis postavený spíš na středních valivých tempech a jedinečném vokálu Johna Tardyho. Ne náhodou se Obituary vypracovali mezi nejúspěšnější kapely extrémního žánru. Jejich alba The End Complete, Cause Of Death nebo World Demise patří k základním stavebním kamenům death metalu.

Shodou okolností se bratislavská zastávka Obituary protíná s turné stylově blízkých Beheaded a Absu. Zatímco prvně jmenovaní Malťané patří ke stálicím evropského brutal death metalu a aktuálně promují novinku Beast Incarnate, američtí Absu se už více než 25 let pohybují ve vodách okultního black/thrashe.

Vstupenky jsou k dispozici na ticketportal.sk. Nejlevnější lístky seženete na webu pořadatele www.obscure.cz.

Obituary (USA), Beheaded (MT), Absu (USA)
11. 7. 2017 – Bratislava, Randal
www.obscure.cz
Facebook event: https://www.facebook.com/events/444457212555392/
https://www.facebook.com/ObituaryBand/
https://www.facebook.com/officialabsu/
https://www.facebook.com/BeheadedMT/

Zdroj: Obscure