Dead Horse párty oslavuje prvé narodeniny!

Dead Horse párty oslavuje prvé narodeniny – v decembri je to presne rok, čo táto konská mršina našla ustajnenie medzi múrmi bratislavskej Radosti! Sme tu dvanásť mesiacov práve vďaka vám, našim pravidelným i občasným návštevníkom a preto sme sa rozhodli odvďačiť sa niečim… naozaj špeciálnym. Na našu narodeninovú oslavu príde zahrať český dj TVYKS!

Predstavovať tohto priam legendárneho dja asi ani nemá zmysel. Pôsobí na hudobnej scéne už viac ako osemmnásť rokov a narozdiel od iných sa z nej nestratil – možno práve vďaka neúnavnej snahe prezentovať a hrávať novú hudbu. Prednedávnom sa presťahoval z Prahy do Berlína, kde je rezidentom klubu Magnet a kam už stihol zavolať nejedno meno svetového formátu (Drop The Lime, AC Slater, Brenmar, Kingdom, Dubble Dutch, Nguzunguzu…).

Tvyks

Rozbehol sa aj produkčne, popri množstve remixov vydal aj svoje prvé EP na labeli Meanbucket, ktoré sa stretlo s výborným ohlasom po celom svete. Najznámejší je však zrejme vďaka svojej rádiovej show Vibrátor, v ktorej českých a slovenských poslucháčov hudobne vzdeláva prostredníctvom vån Rádia 1. Podobnú pozíciu má aj rovnomenná párty, ktorá sa vďaka silným zahraničným hosťom zaradila medzi to najlepšie, čo česká metropola ponúka. Tvyksove dj sety sú vždy mimoriadne čerstvé, plné noviniek a nevydaných trackov, posúvajúc hranice toho, čo ste v klube už počuli. Preto sme veľmi radi, že to bude práve on, kto odštartuje ďalší rok existencie našej skromnej párty.

Dead Horse by nebol Dead Horsom bez djskej dvojice Bad Mojo (Splash.sk) a Michael Priest (Hochspannung!). Global bass, uk funky, house, elektro a dubstep – to je už štandardné menu, ktoré vám servírovali na dvanástich dieloch tejto akcie a dúfajme, že minimálne na dvanástich ďalších budú. Všetko najlepšie k narodeninám, priatelia!

FB EVENT: https://www.facebook.com/#!/events/247647211961374/
www.tvyks.com

Zdroj: Radosť
Publikoval: Redakcia GREGI.NET