DAVID KOLLER predstaví slovenským fanúšikom nový album LP XXIII

David Koller, charizmatický a všestranný hudobník, ale najmä autor nesmrteľných hitov ako Chci zas v tobě spát, Sen, Amerika, či Černí andělé vyráža so svojou skvelou kapelou na jesenné slovenské turné. Spoločne predstavia divákom  posledný, kritikmi a fanúšikmi oceňovaný album „LP XXIII“, ktorý vyšiel na jar tohto roku a viacero skladieb môžete poznať aj zo slovenského rádiového éteru. Priestor však dostanú samozrejme tiež najväčšie hity, ktoré zložil počas svojej bohatej sólovej kariéry, ako aj so skupinou Lucie.

Koncertné zastávky jesenného turné budú v týchto mestách:
5. októbra 2023 – Žilina, Dom odborov
6. októbra 2023 – Bratislava, Majestic Music Club
7. októbra 2023 – Sliač – Kúpele, Kino Palace
18. novembra 2023 – Košice, Kunsthalle
 
O svojom najnovšom počine „LP XXIII“ David povedal: „Pôvodne sme iba skladali pesničky a nevedeli sme, že ich bude až toľko. Preto sme ich postupne vydávali na streamovacích platformách spolu aj s videoklipmi, až som na to zohnal peniaze a rozhodli sme sa ich vydať na jednom nosiči ako album.“ Pri tvorbe opäť spolupracoval s mnohými známymi textármi a hudobníkmi ako Jáchym Topol, Marek Rakovický, Oliver Fillner či zosnulý Michal Ambrož, s ktorým dlhé roky pôsobil aj v kapele Jasná Páka.    

Tieto koncerty prinesú spojenie energických piesní z jeho posledného albumu, ale aj z ikonických hitov, ktoré sú úspešné už po celé desaťročia. Fanúšikovia tak môžu zaručene očakávať nezabudnuteľný večer plný skvelej hudby a emócií.

Vstupenky na koncerty sú dostupné v sieti TicketLIVE.sk

Zdroj: TS