Darkside night s italským akromem.

Noc plná temných a lámaných zvuků Neurofunku pod taktovkou Darkside Night DJs vás čeká už tento pátek v pražském Storm Clubu. Jako headliner se představí neokoukaný DJ a producent z Itálie – Akrom! Vstup do 22h za krásných 70 Kč.

Už tento pátek vás čeká noc nejen plná zvuků neurofunku, ale také plná svěžích a neokoukaných DnB jmen, jako je italský DJ a producent Akrom , který vydává své výtvory třeba na Cause4Concern Recordings a RedLight Records, a nová krev v NEUROFUNK will NEVER DIE crew – energické duo Mustaffa & SHERIFF ! O support se postarají DJs z DarkSide Records Crew a jako vystoupí vítěz DJ contestu. Druhou stage obsadí pražská Drum & Bassová crew RAVE ALL Drum & Bass. Kromě nabité hudby se můžete těšit na vymazlenou projekci, dekorace a merch.

DJ Akrom pochází z italské Modeny a drum and bassu propadl někdy okolo roku 2000. Od roku 2006 se aktivně věnuje djingu (původně pod jménem Moon). Roku 2014 se mu konečně dostalo celosvětové pozornosti díky jeho tracku „Egotopia“, se kterým se umístil na 4. místě v Neurofunk Grid contestu, a to hned za jmény producentů, jako jsou Steelan, Killer Industries a Khronos. Se svým „Invictus EP“ se dostal do Top 20 na Beatportu. Akrom je rozhodně jméno, o kterém v budoucnu ještě hodně uslyšíte, tak se s ním seznamte už nyní!

Představení lokálních DJs a více info o této party najdete ve Facebookové události.

 LINE UP 

Main Stage:
AKROM (C4C Recordings,RedLight Records)
DARKSIDE RECORDS CREW DJs (VirCZ, Adepth, Cherw, Tony Terra, Vapa)
MUSTAFFA & SHERIFF (Neurofunk Will Never Die)

Second stage:
RAVE ALL DJs (Embass, Spine, Ejdm, VD, Duky)

◥ START 21:00 | KONEC 06:00 ◤

VSTUPNÉ
Na místě: 70 Kč do 22:00 / 100 Kč poté

VÍCE INFORMACÍ
Facebook událost

Zdroj: TS